• arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama vedat muriç konusundaki tutumundan sonra bu arkadaş ile kulübümüz bir daha çalışırsa çok ağır şeyler yazarım.

  olay çok basit, serdar aziz’e 5 milyon euro’luk teklif gelirken serdar fb’yi istiyor, o da oyuncumun tercihi önemli diyip süreci bizim alacakları karşılığı fb’ye imza attırmamıza kadar götürüyor.

  vedat galatasaray’ı istiyor, ki buna istinaden de açıklama yapıyor. yok fikir ayrılıkları var yönetimle aramızda transfer konusunda dedim fener’e gitmek istemiyorum demedim kimse maval okumasın bal gibi siz fb ile anlaşsanız bile ben gs’ye gitmek istiyorum anlamı çıkar buradan.

  e şimdi madem vedat bizi istiyorsa sen niye o masayı devirmedin ya da ona göre kurmadın? serdar aziz transferinde tüm masalar devrilmişti tek fb’yi devrede bıraktın. alemin kerizi biz miyiz? hem bir transferde 5 milyon euro’dan ediyorsun hem de sözde transfer çalımı yemişiz konumuna düşürüyorsun bizi. kulübün kapısından sokmayın bu arkadaşı.
 • --- alıntı ---

  haluk canatar: serdar’ın zaten alacağı var. kontratı devam ediyor ve her geçen gün alacağı artacak. böyle bir durumda galatasaray da zarar edecek. bu yüzden karşılıklı bir anlaşmanın olacağını düşünüyorum.

  --- alıntı ---

  bence böyle şark kurnazlıkları yapmasına gerek yok. bana kalsa ibreti alem için serdar'a parasını öder, 1,5 yıl ayağına top değdirmem. sonra nereye isterse gitsin.

  (bkz: 2018 - 2019 sezonu ara transfer dönemi)
 • şu an trt spor'a yaptığı telefon bağlantısıyla kendisi hakkında biraz fikir edindiğim menajer.

  kıldan tüyden nem kapıp futbolcusunu hemen başka kulüplere götürmeye çalışan menajerlerin aksine, adam serdar aziz'in galatasaray'da devam etmesini istiyor. bahri havadır galatasaray'ın hali hazırda stoper eksiği varken serdar'ı da gözden çıkarmasının ne kadar doğru olacağını sorduğunda hiç o toplara girmeden fatih terim'e ve yönetime eleştirel bir söz söylemeden güzelce futbolcusunu korudu, rahatsızlığı için anlayış gösterilmesini beklediğini söyledi.

  kibar ve efendi birine benziyor. erdinç şehit, ahmet bulut, bayram tutumlu gibi tipleri gördükten sonra şaşırdım açıkçası bu profilde bir futbolcu menajeri gördüğüme. ilk izlenimim komisyon kovalayan çakal menajer modellerinden çok ayrı bir yerde durduğu yönünde.
 • ya ortada yalan röportaj var ya haluk canatar yalan söylüyor ya da mustafa cengiz yalan söyledi.

  mustafa cengiz ağustos ayında ve ''yanlış hatırlamıyorsam'' kasım ayında futbolculara maaşlarının ödendiğini futbolculara borcun olmadığını söylemişti.

  ağustos kaynağı: https://twitter.com/.../1081647048208928776

  serdar azize gsnin verecek olduğu söylenen rakam 1.8 milyon euro. nerden baksan 1 senelik maaşı.

  yorumum herhangi bir kulüpte 1 senelik maaşı olup da sorun çıkarmayacak oyuncu olacağını sanmıyorum.
 • ya topçu olacaksın ya da popçu olacaksın lafının yanına ya da menajer olacaksın söz öbeğini getirmemizi sağlayan menajer. ne güzel iş ya.
  tamam belki çok basite indirgeyeceğim ama:
  menajer: şu takım seni istiyor 1.5 m yeter mi?
  futbolcu: olur.
  menajer: tamam gerisini hallederim ben.
  zaman sonra.....
  menajer: futbolcu 2.5 m istiyor. verebilirseniz hemen imza atalım?
  kulüp: çok fazla biraz inmen lazım.
  menajer: o zaman bir kerelik ben 1m alayım futbolcuyu da 1.5 milyona ikna ederim.
  kulüp: tamam.
  çoook zaman sonra...
  kulüp: x futbolcu çok indirim yaptı, kendisi galatasaraylı olmasa bu kadar indirim yapmaz. x futbolcu paragöz değil.
 • şampiyonluk için mücadele eden takımının maçına sakatım diye çıkmayıp tatilden foto paylaşan oyuncusunun kıçına fatih hoca tekmeyi bastığında tvlerde ağladığını çabuk unutmuş. biz oyuncunun yaptığına göre yine de kolaylık göstermiş, transferine izin vermiştik. bu sene ali cengiz oyunuyla fb ile bizi karşı karşıya getirdi.

  merak etme haluk efendi; sen yolcu biz hancı olduktan sonra daha çok karşılaşırız!
 • --- alıntı ---

  serdar'ın galatasaray'dan alacağı olan 1.8 milyon euro'yu fenerbahçe karşılamaya hazır. fenerbahçe, ffp kapsamında bonservisle oyuncu alma sorunu yaşıyor. bunun için galatasaray'la bizim anlaşmamızı istediler. serdar fenerbahçeye gitmek istiyor

  --- alıntı ---

  türk spor kamuoyu ile dalga geçen insan pazarlayıcısı. bak bak fenerbahçe bonservisli oyuncu alma sorunu yaşıyormuş. hem de ffp kapsamında. hani vizyoner başkanın tutturmalarının imkansız olduğunu söylediği ffp. hani fenerbahçe'nin deleceğini söylediği ffp. ama iş galatasaray'ın oyuncusunu almaya gelince dünyadaki en hayati unsur ffp oluyor. eğer bu çakallıklara papuç bırakırsak camia olarak hepimize yazıklar olsun.
 • aslinda bunu dun aksam yazacaktim ama ancak firsat bulabildigim icin simdi yaziyorum.

  dun aksam bir radyo programina haberturk galatasaray muhabiri erhan kaan adiguzel baglandi. bu muhabir arkadasin klupten edindigi bilgiye gore serdar aziz'in klupten kendi alacagi 1 milyon 600 bin euro, menajeri haluk canatar'in alacagi olan para is 800 bin euro. yani toplamda bu miktar 2 milyon 400 bin euro.

  evet sadece bir menajerin klupten 800 bin euro alacagi varmis. 800 bin euro!

  anlayacaginiz biz daha cok cekeriz. taraftar kac forma alirsa 800 bin euro odenir acaba?
 • kendisi herşey den öte bir galatasaraylıdır. geçmişteki alacak verecek konularına girmek istemiyorum.sonuçta mesleği ve bir ticaret kimliği var. vedat muriqi'yi galatasaray konusunda yönlendirmiş bir isimdir. nitekim vedat'ında galatasaray konusunda ısrarcı olmasının sebeplerinden birisi haluk canatar'dır. ileride neler olur bilinmez fakat bize transferi gerçekleşirse kendisininde duruşu yadırganamaz.
 • her sene listeyi yeniliyoruz;
  bu yılki şampiyonluğun ithaf edilecekler listesinde ismi hasan kartal ile birlikte en tepelerde yazacak olan şahıs.
  sonda söyleyeceğimi en başta dile getireyim; baştan beri benim için "vedat muriqi'n ....., sana bişey olmasın" modunda bir transferdi, bu nedenle çok da fifi deyip geçiyorum...
  amma velakin futbolcunun gitmek istediği kulüp konusundaki hassasiyetini serdar aziz için arabistandan gelen 5 mil euroluk teklifte fenerbahçe lehine gösteren şahıs (dün akşam asporda kendi itirafıdır), durum hemen hemen aynı olmasına rağmen bu sefer farklı bir tercihte bulunmuştur, ne tasadüftür ki bu tercih de diğeri gibi fenerbahçe lehine olmuştur.
  2 benzer durum, ikisinde tamamen zıt tutumlar ve her ikisinde de süreç lehine sonuçlanan fenerbahçe.... ee, ne farkın kaldı şimdi senin fenerbahçe idari menejeri volkan ballı'dan...
  kendisi bundan sonra galatasaray'ın hiçbir transferinde söz sahibi olamamalıdır, kulübün önünden geçememelidir.
  o verimli kullanılamadığı söylenen sosyal medyada bu adamın aynı 2 olaydaki 180 derece zıt davranışı işlenmeli, iş yapamaz hale getirilmelidir.
  yok öyle koca camiayla oyun oynamak haluk efendi...
 • tabi ki mustafa baskana guvenecem, bu sarlatan menejere niye guvenelim ? koskoca galatasaray baskani yalan soylemez.

  oyuncuyu bedavaya baska takima satip, komisyon alip ko$esine cekilecektir bu.

  serdar aziz kim ya ? iyi oyuncudur felan filan, biz de oynamasaydi en cok besiktas yada fenere gider bilemedin trabzona transfer olur oradan anadoluyu gezen sozde gormeler gibi gezerdi.

  bu menejer bozuntusu oyuncusunu pazarlayacak diye galatasarayda ki sozde kaotik ortami kullanmaya calismasi tamamen koy kurnazligi.
 • kulübün serdar aziz'e söylediği "kendine kulüp bul" sözünü yanlış anlamış olan menajer. sen kulübü bulacaksın, bulduğun, serdar'a talip olan kulüp bizim kulübüne teklifini yapacak, biz de uygun görürsek serdar'ı bulduğun kulübe satacağız, belki pazarlık yapacağız. olmazsa serdar paşa tarık paşa gibi kenarda paşa paşa oturmaya devam eder. serdar'ın alacakları mevzusu başka konu.

  bu açıdan sosyal medyada, spor kanallarında "serdar bonservissiz fenerbahçe'de" haberlerini direk gerçekmiş gibi görmemek, bu haberlere hemen atlamamak lazım sanırım ki ben de hemen atladım önce. ortada bir menajer oyunu da olabilir. ortada resmi bir açıklama, kap bildirimi vs yok neticede.
 • bu adam pasif agresiv davranıyor bence. çıktı galatasaray felan dedi söz dedi fenerden ücreti arttırdı. bildiğin bizi kullandı. insanlar "aaa harbi adammış" felan derken bir anda oyuncusuyla birlikte fenere yanladılar. bence tüm bu süreçte bizi sadece fenerden alacakları parayı arttırmak için kullandılar. yok şu takıma söz verdim görüşmem işleri hikaye.