• 9
  şu an trt spor'a yaptığı telefon bağlantısıyla kendisi hakkında biraz fikir edindiğim menajer.

  kıldan tüyden nem kapıp futbolcusunu hemen başka kulüplere götürmeye çalışan menajerlerin aksine, adam serdar aziz'in galatasaray'da devam etmesini istiyor. bahri havadır galatasaray'ın hali hazırda stoper eksiği varken serdar'ı da gözden çıkarmasının ne kadar doğru olacağını sorduğunda hiç o toplara girmeden fatih terim'e ve yönetime eleştirel bir söz söylemeden güzelce futbolcusunu korudu, rahatsızlığı için anlayış gösterilmesini beklediğini söyledi.

  kibar ve efendi birine benziyor. erdinç şehit, ahmet bulut, bayram tutumlu gibi tipleri gördükten sonra şaşırdım açıkçası bu profilde bir futbolcu menajeri gördüğüme. ilk izlenimim komisyon kovalayan çakal menajer modellerinden çok ayrı bir yerde durduğu yönünde.
 • 11
  2 kanala bağlandı biri de şu soruyu sormadı, serdar belli ki gitmek istemiyor ve üzgün arayı bulma, serdar tarafından fatih hocadan özür dileyip takımda kalma isteği gibi bir hareket gelebilir mi?

  herkes birilerini suçluyor da kulübün menfaatine en uygun olan ve kendi adıma isteğim serdar'ın affedilmesi, olayın tatlıya bağlanmasıdır. serdar beşiktaş ve fenerbahçe'ye gidecektir gidecekse. bu iş kim ne derse desin kulübü karıştırır.

  bir sol stoper ozan, serdar, ahmet'le bu sezonu götürürüz diye düşünürken ozan ve serdar olayı ile beraber şimdi defans ne olacak diye kara kara düşünmeye başladım. inşallah sorunsuz atlatılır bi şekilde şu olay.
 • 14
  --- alıntı ---

  haluk canatar: serdar’ın zaten alacağı var. kontratı devam ediyor ve her geçen gün alacağı artacak. böyle bir durumda galatasaray da zarar edecek. bu yüzden karşılıklı bir anlaşmanın olacağını düşünüyorum.

  --- alıntı ---

  bence böyle şark kurnazlıkları yapmasına gerek yok. bana kalsa ibreti alem için serdar'a parasını öder, 1,5 yıl ayağına top değdirmem. sonra nereye isterse gitsin.

  (bkz: 2018 - 2019 sezonu ara transfer dönemi)
 • 15
  ya ortada yalan röportaj var ya haluk canatar yalan söylüyor ya da mustafa cengiz yalan söyledi.

  mustafa cengiz ağustos ayında ve ''yanlış hatırlamıyorsam'' kasım ayında futbolculara maaşlarının ödendiğini futbolculara borcun olmadığını söylemişti.

  ağustos kaynağı: https://twitter.com/.../1081647048208928776

  serdar azize gsnin verecek olduğu söylenen rakam 1.8 milyon euro. nerden baksan 1 senelik maaşı.

  yorumum herhangi bir kulüpte 1 senelik maaşı olup da sorun çıkarmayacak oyuncu olacağını sanmıyorum.
 • 17
  --- alıntı ---

  serdar'ın galatasaray'dan alacağı olan 1.8 milyon euro'yu fenerbahçe karşılamaya hazır. fenerbahçe, ffp kapsamında bonservisle oyuncu alma sorunu yaşıyor. bunun için galatasaray'la bizim anlaşmamızı istediler. serdar fenerbahçeye gitmek istiyor

  --- alıntı ---

  türk spor kamuoyu ile dalga geçen insan pazarlayıcısı. bak bak fenerbahçe bonservisli oyuncu alma sorunu yaşıyormuş. hem de ffp kapsamında. hani vizyoner başkanın tutturmalarının imkansız olduğunu söylediği ffp. hani fenerbahçe'nin deleceğini söylediği ffp. ama iş galatasaray'ın oyuncusunu almaya gelince dünyadaki en hayati unsur ffp oluyor. eğer bu çakallıklara papuç bırakırsak camia olarak hepimize yazıklar olsun.
 • 18
  tabi ki mustafa baskana guvenecem, bu sarlatan menejere niye guvenelim ? koskoca galatasaray baskani yalan soylemez.

  oyuncuyu bedavaya baska takima satip, komisyon alip ko$esine cekilecektir bu.

  serdar aziz kim ya ? iyi oyuncudur felan filan, biz de oynamasaydi en cok besiktas yada fenere gider bilemedin trabzona transfer olur oradan anadoluyu gezen sozde gormeler gibi gezerdi.

  bu menejer bozuntusu oyuncusunu pazarlayacak diye galatasarayda ki sozde kaotik ortami kullanmaya calismasi tamamen koy kurnazligi.
 • 19
  geçtiğimiz hafta trt spor yayınında oldukça nazik ve kibar biri olduğu yazılmıştı. bugün ise haklı olarak gömülüyor.
  öncelikle fatih terim serdar aziz' i istemediğini ilan ederek menajeri olan haluk canatar ve diğer takımlara avantaj sağlamış oldu. haluk canatar da haklı olarak kendi oyuncusunun hakkını korumaya çalışıyor. bu açıdan bakarsak olayı normal karşılayabiliriz.
  burada mustafa cengiz ve yönetimi oyuncuların maaşının ödendiği şeklinde açıklama yapmışlardı. yapılmadıysa bile garry' nin satışından gelecek para ile ilk bu açık kapanmalı ve ellerinden bu koz alınmalıdır.
  haluk canatar ve serdar aziz bu şekilde devam edeceklerse, alacağı ödendikten sonra sene sonuna kadar bekletilmeli ve yurtdışına satılmalıdır. bence ara transfer döneminde de yurtdışına satılmalıdır.
 • 21
  eee ne bekliyoduk ki, fener bu adama tabiiki bonservis vermek istemez,. sonuçta kapının önüne konulmuş bir oyuncudan bahsediyoruz.
  eh biz de artık alt sahada tek başına idman yaptırır parasını da günü gelince öderiz.
  bu arada canatar da alacak davasına bonservisi bedavaya getirmeye çalışan menajerdir.
  lakin, gerekirse alacağı ödenmeli ama bu adam kesinlikle bonservissiz gitmemelidir.
  yok fenerin ffp'si varmış da, yok zorlanmış da, sadıklara para sayarken ffp yok da bize gelince mi var?
  üstelik ffp kıskacındayken, varsa alacağı bonservisten düşmek de saçmalığın daniskası. çünkü bonserviste gösterdiğin meblağ senin elini rahatlatıyor, alacağı bonservisten düşmek aldığın bonservisi azaltır ki bu da sana ffp anlamında esneklik sağlamak yerine sıkıntıyı devam ettirir.
  fener serdar'ı istiyorsa eşşek gibi bonservis ödemelidir.
  yönetim bunu sağlayamazsa şimdiden yazıklar olsunnn..
 • 22
  kulübün serdar aziz'e söylediği "kendine kulüp bul" sözünü yanlış anlamış olan menajer. sen kulübü bulacaksın, bulduğun, serdar'a talip olan kulüp bizim kulübüne teklifini yapacak, biz de uygun görürsek serdar'ı bulduğun kulübe satacağız, belki pazarlık yapacağız. olmazsa serdar paşa tarık paşa gibi kenarda paşa paşa oturmaya devam eder. serdar'ın alacakları mevzusu başka konu.

  bu açıdan sosyal medyada, spor kanallarında "serdar bonservissiz fenerbahçe'de" haberlerini direk gerçekmiş gibi görmemek, bu haberlere hemen atlamamak lazım sanırım ki ben de hemen atladım önce. ortada bir menajer oyunu da olabilir. ortada resmi bir açıklama, kap bildirimi vs yok neticede.
 • 23
  aslinda bunu dun aksam yazacaktim ama ancak firsat bulabildigim icin simdi yaziyorum.

  dun aksam bir radyo programina haberturk galatasaray muhabiri erhan kaan adiguzel baglandi. bu muhabir arkadasin klupten edindigi bilgiye gore serdar aziz'in klupten kendi alacagi 1 milyon 600 bin euro, menajeri haluk canatar'in alacagi olan para is 800 bin euro. yani toplamda bu miktar 2 milyon 400 bin euro.

  evet sadece bir menajerin klupten 800 bin euro alacagi varmis. 800 bin euro!

  anlayacaginiz biz daha cok cekeriz. taraftar kac forma alirsa 800 bin euro odenir acaba?