• 1
  saygıdeğer futbolcularımız;

  yine bir fenerbahçe deplasmanı yenilgisi sonrasında sizlere yüklenen ağır yükle karşı karşıya kaldığınız. sakın moralinizi bozmayın. ben sizlerin ellerinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızın farkındayım ve yenilginizin temel sebeplerinin 1- teknik direktör 2- galatasaray taraftarı olduğunu biliyorum.

  teknik direktörümüz frank rijkaard oynattığı 4-3-2-1 ile zaten galatasaray’ı en kolay yenilebilecek takım haline getirmiştir. 4-3-3’ün ileri üçlüsündeki sağ ve sol kanat elemanlarını sağlam defansla enterne ettiğinde ortadaki tek forvet stoperlerle kitlenip takım gol atamaz hale getirilmekte, karşı ataklarla da galatasarayımızın defansını sobelenmektedir.

  teknik direktörümüz frank rijkaard’ın en kısa zamanda düz adamlıktan vazgeçerek maç içinde çeşitli varyasyonları denemeye başlayacağını umuyorum. gerçi barcelona da kovulana kadar fikrini değiştirmemişti ama saçlarını kestirip ekibi ile birlikte doğru düzgün giyinmeye başlaması söz dinleyen birisi olduğu konusunda beni çok ümitlendirmektedir.

  galatasaray taraftarına gelince; avrupa kupalarında ve lig denilen uzun maratonda oynayan bir takımın taraftarı olduğunu unutup, fenerbahçe nin ezikliğinden kaynaklanan “galatasaray galibiyetlerini baz alarak varlığını idame ettirme politikasına” maalesef hırslarına yenik düşerek istemeden destek olmakta ve sizleri kadıköy yolunda inanılmaz bir baskı altına alarak mağlubiyetinize zemin hazırlamaktadırlar.

  siz bunlara aldırmayın;
  fenerbahçe bu oynadığı futbol ile mutlaka takılacaktır. bunu uzun süre devam ettiremez. bu arada ya rijkaard kendi sistemini oynatmanın ve öğretmenin yanı sıra çeşitli varyasyonlar deneyerek maç kazanmayı öğrenir, ya da kuyruğuna teneke bağlayıp yollarlar. galatasarayımız sizlerin içinde yer aldığı bu 104 yılın rüya kadrosu ile kapıdan geçen çöpçü mehmet’i getirip teknik direktör yapsan bu ligde şampiyon olur zaten.

  tarihinin en yanlış taraftar topluluğuna sahip galatasarayımızın taraftarına kulaklarınızı tıkayın demek isterdim ama bu gürültüden etkilenmemiz mümkün değil ve ne yazık ki bu konuda benim gibi aklı selim sahiplerinin yapabileceği bir şey yok. her şey sizlerin ellerinde.

  sevgi ve saygılarımla.
 • 2
  şiir olsun;*

  geldin sevincimizden havaalanı yıktık,
  balonlaştın iyicene evdeki herşeyi yıktık,

  oynaman için illaki formamız sarı yeşilmi olsun?,
  döktür brezilya'daki gibi 1 kere sevindir nolursun,

  sen bilmezsin bilemezsin bizim çektiklerimizi,
  senden çok bişey istemiyoruz.. baros gibi, keita gibi oynaman değerinin fazlasını,

  sende lincoln gibi cıkma,
  kaprisin futbolculugun önüne geçmesin dikkat et ha!
 • 3
  sevgili kardeşlerim;

  gençsiniz, zenginsiniz, popülersiniz. bizim halı sahada oynamak için para verdiğimiz bu oyunu sizler çok yüksek rakamlar alarak oynuyorsunuz. haftada en fazla 2 maça çıkıyorsunuz. onda da iyi oynayın, galip ayrılın. hayatınızın normal şartlarda ortalama 15 yıl kadarını profesyonel futbolcu olarak geçiriyorsunuz. hele hele sizler, galatasaray futbolcularısınız, en şanslılardansınız. milli takım forması neredeyse garanti. saymakla bitecek gibi değil kişisel avantajlarınız. biz galatasaray taraftarlarının sizden istediği şeyler ise çok ama çok basit :

  1- formanız için (para kazanıyorsunuz o formayla hafız!)
  2- armanız için (galatasaray ha, akıllı olun!)
  3- bizim için (nacizane bu kulübe gönül vermiş biz milyonlar -hatırlatırım, türkiye'dir galatasaray!-)
  4- allah için (elinizi vicdanınıza koyun be abim)
  5- korkmadan (metin oktay ruhu)

  oynayın

  oynayın

  oynayın

  oynayın !!!!
 • 4
  sevgili lorik

  öncelikle hoşgeldin senin içinde bizim içinde inşallah hayırlı olmuştur. seni çok fazla tanımıyorum sadece internet te videolarını izledim ve gördüğüm kadarıyla vücut olarak dipçik gibisin. hani derler ya tuttuğunu koparan birisin. ikili mücadelelerde genelde sen sağlam çıkıyorsun öteki arkadaş ya sprey sıkılarak oyuna devam ediyor yada sedye ile sahayı terk etmek zorunda kalıyor. araştırdığım kadarıyla da bu oyun tarzın yüzünden baya bir kart görmüşsün. aslında oyun tarzına çok bir şey demiyorum. aslında bende severim tatlı sert oynamayı hatta futbolun birazda böyle oynanmasından yanayım. bu sonuçta erkek oyunudur** biraz sert oynanmalıdır. ama sonuçta sert oynamak kasap olmak anlamına gelmiyor. sonuçta ikisinin arasında ince bir çizgi var o çizgiyi fazla aşmamak gerekir. senden de ricam tatlı sert ol, ikili mücadelelerde ayakta kalan hep sen ol, rakibe fırsat verme ama kolunu bacağını da eline verme. yakında öğrenirsin lugano, bilica gibi topçular var bu memlekette, hobi olarak kasaplık yapmaktadırlar aman onlara benzeme biz çok küfür ettik onlara, onlar gibi kasaplar yüzünden çok canımız yandı, sakatlık denen illet yakamıza yapıştı. aman sende başka takımların canını bu sakatlıkla yakma. oynunu oyna efendi ol karşındakinin de insan olduğunu unutma*. onun haricinde fiziğin dediğim gibi iyi** hırsın mücadeleci ruhun da var eminim güzel işlerde yapacaksın ama fazla hırsına kapılma, takımın kart cezaları yüzünden yalnız bırakma.

  şimdilik bu kadar yeter. gözlerinden öpüyorum, olur da beyoğluna yolun düşerse bi arnavut ciğeri ısmarlarım sana memleketi hatırlarsın dalarız uzaklara.
 • 5
  2010-2011 sezonunda tam 16 mağlubiyet. tarihin en kötü sezonunu yaşattınız. taraftar kahrından herkesi, her şeyi ıslıkladı, yönetim düştü, rijkaard gibi bir dünya devi ile hagi gibi bir efsanemiz üzüldü. 'kümede kal' tezahuratlarını duyduk rakiplerden. yeni stadımıza bile doya doya sevinemedik. çakalların muhabbetlerine malzeme olduk. önümüzdeki sezon takımda kalmayı hakediyorum diyen var mı aranızda? yıllar sonra 'galatasaray bana vefasız davrandı' diyebilecek var mı? özür dileyin taraftarlardan. gol atınca formanızın altına yazdığınız yazıları gösterirsiniz ya da kameralara elllerinizle kalp işareti yaparsanız ya; daha yarartıcı bir şey bulun, topluca yapın. ne bileyim, mesela son maçta diz çökün taraftarların önünde... özür dileyin...
 • 6
  değerli galatasaray'ın değerli oyuncuları;

  7 kasım 2012 cfr cluj galatasaray maçında şansınız bol olsun.

  galatasaray şl h grubunda ilk 3 maç sonunda sonuncu olmayı hak etmiyor. hakkımız olanı almak sizin göreviniz.

  kendinize güvenin, pes etmeyin ve rakibi devirip gelin.

  (bkz: uyanın canımızdan çok sizi seviyoruz)

  not; galatasaray sözlüğe girin ve introyu dinleyin maç içinde ayağınız yere sağlam bassın, yardımlaşın ve bu maçı alın.
 • 10
  sevgili dany;

  7 kasım 2012 cfr cluj galatasaray maçında defansta, tehlikeli bölgelerde gereksiz hareketler yapma. her maç birkaç pozisyonda ofsaytı bozacak yerde duruyorsun durma!

  sevgili emre;

  7 kasım 2012 cfr cluj galatasaray maçında topla çok oynamaman gereken zamanlarda ve bölgelerde oynama, burak ve umut'un defansın arkasına sarktığı vakit topu eveleyip gevelemeden güzelce yolla.

  sevgili yekta;

  2011-2012 sezonu felipe melo performansının benzerini bekliyoruz senden. 2012-2013 sezonu felipe melo performansına benzer bir oyun izletme bize.

  sevgili hamit;

  tecrübeni konuştur, ceza sahası çevresinden kaleyi gördüğünde çak.

  sevgili galatasaray futbol takımı oyuncuları yüzümüzü güldürün bu gece.
 • 11
  sevgili felipe melo;

  sen bilmezsin ama ben seni hiç sevmem. sevmememin birçok sebebi var ama bunlar önemli değil. sözü pek uzatmadan direkt konuya gireyim. bu sezonun geri kalanında 2011/2012 sezonunda gösterdiğin performansın yarısını göster razıyım yahut sen bu sene hiç 11'de yer alma oynayamayacak düzeye düş de hocanın senle ilgili ısrarı son bulsun. seni uzun bir zaman görmeyince seni sevmeme durumum giderek yok olacak ve sezon bittiğinde severek ayrılmış olacağız.

  severek ayrılalım pitbull,

  aramızda sevgi bağı oluşması dileğiyle

  nemutluturkumdiyene
 • 13
  değerli galatasaray'ın değerli oyuncuları;

  16 aralık 2012 galatasaray fenerbahçe maçında şansınız bol olsun.

  galatasaray aslan gibi savaşanların takımıdır.

  kendinize güvenin, asla pes etmeyin, birbirinize sahip çıkın, hata yapana destek olun, ayağınız yere sağlam bassın, rakip yüzünü dönemesin ve bu maçı alın.

  hakeme dikkat.

  şansınız da bol olsun.

  (bkz: uyanın canımızdan çok sizi seviyoruz)

  (bkz: re re re ra ra ra galatasaray galatasaray cim bom bom)

  *
 • 14
  galatasaray'ın değerli oyuncuları;

  10 şubat 2013 galatasaray antalyaspor maçı kritik bir maç.

  galatasaray olarak bu mevcut kadromuz; kötü oyun ve 2 puan ortalamasının altında bir puan ortalamasını hak etmiyor.

  artık gerçek bir takım olun. yardımlaşın, birbirinize destek olun ve taraftarınıza sarılın.

  gol yenen maçları çeviremiyorsunuz. neyiniz var? geçen yıl semih bir hata yapsa canla başla çalışır o maçı alırdınız. bu yıl 2 ileri bir geri takılmaktasınız. kendinize gelin.

  kritik bir dönemde sizden muhteşem bir seri bekliyoruz.

  (bkz: uyanın canımızdan çok sizi seviyoruz)
 • 16
  değerli galatasaray'ın değerli oyuncuları;

  20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçı hakkında ne desem bilemiyorum. biz şöyleyiz onlar böyle demenin hiç bir mantığı yok.

  kendinize güvenin, asla pes etmeyin, birbirinize sahip çıkın, ayağınız yere sağlam bassın, daha çok isteyin, onlar korksun.

  biz asla korkmadık. (bkz: cehennem öbür dünya değildir taraftarla coşmuş samiyendir)

  (bkz: uyanın canımızdan çok sizi seviyoruz)

  (bkz: re re re ra ra ra galatasaray galatasaray cim bom bom)

  *
 • 17
  sevgili galatasaraylı kardeşlerim,
  uefa kupası serüveninde giderken ülke dışında kimse bilmiyordu muhtemelen okan buruk'u, suat kaya'yı, emre b.'nu, ümit davala'yı, arif erdem'i, fatih akyel'i, capone'i, ergun penbe'yi, hakan unsal'ı, bulent korkmaz'ı, hasan sas'ı. birtek yabancı isimler ve takımın golcüsü olan hakan şükür tanınıyordu. tıpkı şimdi olduğu gibi. ama bizler onların hepsini tanıyorduk. onlardaki potansiyeli hepimiz biliyorduk. bizler inanmıştık onlara ve onlar da bize inanmışlardı. o yüzdendi milan'a attığımız son dakika penaltısı, o yüzdendi borussia dortmund'u hem de westfalen'de deplasmanda oynatmamız, o yüzdendi mallorca'ya 4 atmamız ve o yüzden basbas bağırdık biz de levent özçelik ile beraber "haydi oğlum haydi oğlum" diye ve o yüzdendi biz de ağladık levent özçelik ile beraber.
  farklı zamanlarda aynı senaryo ile başbaşayız neredeyse. bizler sizlere inanıyoruz. sizler de bizlere inanın. sizler gücünüzün son damlasına kadar savaşın stattakiler ses tellerinin son damlasına kadar bağıracaklar ve ekran başındakiler kalplerindeki son güce kadar dua edecekler sizler için.
  sahaya çıkın ve aslanlar gibi oynayın.
 • 20
  sevgili gadasını aldıklarım;

  bu akşam şu şalke denen alamancıları mutlaka iteleyin. ite köpeğe maskara etmeyin bizi.

  buraya kadar gelmiş iken geri dönmek olmaz. kuşlar ve yandaşları bu akşam yenilmemiz için dua ediyorlar, sevinçlerini kursaklarında bırakın. onlar üzüntüden bizde sevinçten uyumayalım.

  neyse taktik belli. top ayağınıza geldiğinde bam bam bam...