• 5077
  ffp belası olduğu sürece son dakika transferleri yapmak zorunda olacağız gibi. umarım attığımız zarlar tutar. diagne kumarı tutmadı, gitti deniyor bir badireyi atlattık mı göreceğiz.
  bu kadar süre eleştirilere vs dayanmakta zor iş ama elimizde 1 milyon pazar pazar geziyoruz haliyle akşam pazarına kaldık.
  transferler yine geç oldu ffp mevzusuna.
 • 5078
  şu ana kadar yaptıkları birçok işi başarılı buluyorum; mali yönetim, uefa ile ilişkiler, ffp'ye rağmen yapılan akıllıca transferler, bunlar hep olumlu işler.

  gelelim en başarısız olduğu konuya; organize çeteye karşı bir duruş sergilemekte yetersiz kalıyorlar. anlattıkları konu hakkında haklı da olsalar, doğru da söyleseler, hitabetleri yok. bazen derler ne anlattığın değil, nasıl anlattığın önemlidir diye, işte bu nasıldaki nokta bizim yönetim. anlatamıyorlar, kem küme gidiyor bazen muhabbet.

  süheyl batum'un bugünkü muazzam konuşması sonrası böyle bir yönetici eksikliğini iyice anladım. türkiye'nin en donanımlı, en entel camiasında hitabeti böyle ve hatta daha iyi üyelerimiz olduğuna eminim.
  yönetim de bir transfer yapsa iyi olacak gibi.
 • 5079
  şampiyonlar ligi havasına girmeden önce 13 eylül 2019 galatasaray kasımpaşa maçında atlanan net kırmızı ve penaltımızı görseller ile beraber kamuoyuna sunmalıdır.

  bu işin iyice boku çıktı. lehimize karar vermemek için ne bok yiyeceğini şaşırıyor hakemler. bilerek arkadan tendona basılan pozisyonda faul bile vermedi orta hakem. aleyhimize olan pozisyonlarda cart diye araya giren var adem büyük'ün pozisyonu izlettirmiyor yahu. olacak iş değil!

  zaten yaptıkları işi beceremiyorlardı,serkan çınar ve bülent yıldırım'ın görevden alınması gerçekten bitirdi hakemlik olayını. bu böyle devam edemez. ya da tüm maçlarımıza iş ve gelecek kaygısı olmayan cüneyt çakır atansın.
 • 5080
  ısrarla kulağının üzerine yatan yönetim. 13 eylül 2019 galatasaray kasımpaşa maçı'nda lemina'ya aytaç kara'nın yaptığı direkt kırmızı kartlık hareketi ve son dakikalarda adem büyük'e yapılan net penaltıyı es geçen hakemle ilgili tek kelime edememiş olan yönetim. çünkü galatasaray kazandı. o zaman salla kanka. puan kaybedince fatih terim konuşuyor zaten biz niye uğraşalım?

  bu mudur şimdi? ısrarla, galatasaray hem kayserispor hem kasımpaşa maçında alenen doğranırken sizin seçtiğiniz yol. al buyur. siz çıkıp konuşamadığınız için kasımpaşa sitesinden artık kimin talimatıyla yaptığı çok açık bir şekilde beinsports spikerine çatabiliyor. siz konuşabilseniz bunlar olmaz artık oha be!

  açıklama yapmaya çapınız ve yüreğiniz yetmiyorsa bari bir basın sözcüsü ayarlayın da o konuşsun. fatih terim'i bırakın da adam saha içiyle ilgilensin bir ton sorun var oyunla ilgili. her şeyi fatih terim'e havale edip kenardan izleme gafletine bir son verin bu sezon öyle bir sezon değil.
 • 5081
  ‘malum kulüp ile ilgili;
  henüz bu akşam şampiyonlar liginde ülkemizi temsil etme fırsatı yaşamışken, malum kulübün, başarısızlık örtmede usta olan başkanının açıklamalarını büyük üzüntü ile öğrendik.
  galatasaray’ın başarılarında ve türk futboluna büyük başarılar kazandırmış fatih terim ile ilgili olarak son 11 yıldır şampiyonlar ligine katılmayan bir kulübün başkanı sürekli olarak kötü provokasyonlarına devam etmektedir. üstelik aynı takım en son şampiyonluğunu altı(6) sene önce kazanmış olup tüm dikkatini lige vermesi gerekirken kulüp efsanelerimizden fatih terim’i ağzına alarak yine kendi başarısızlıklarını örtmeye çalışmaktadır.
  kendilerine tavsiyemiz, kulvarları olan lige odaklanıp başarısızlıkları ile yüzleşmeleri ve camiamızı ağızlarına almamalarıdır.
  ezeli rekabet ve ebedi dostluğumuzun rekabet kısmında geri kalmamak için bu elzem durumu kendilerine hatırlatmayı ebedi dost olarak bir borç biliriz.
  kamuoyuna saygılarımızla.
  galatasaray spor kulübü. ‘

  diye açıklama yapması gereken yönetim. ama maalesef yapmazlar.
  ekleme: cümle düşüklükleri olabilir, affola*