• 10128
    galatasaray taraftarı vasatlaşmaya çok müsait ve bu beni çok üzüyor, delirtiyor. ellerim ayaklarım titriyor istenilen isimleri görünce ve istenilmeyen isimleri görünce.

    bodrumspor süper lige çıkma maçı oynuyor, koca sezon bodrumspor'da bile yedek kalmış, skor üretememiş bir adam çıkıyor 2 top sürüyor ve yine her kararını rezalet veriyor ama rakip kafa olarak bitmişken top sürdü diye adam galatasaray'a isteniyor. galatasaray yatırım yapmalı deniyor, galatasaray çöplük mü? bodrumspor'un devam etmeyeceği adamı biz ne yapalım. bahsettiğim adam pedro brazao.

    euro 2024 başlıyor, her skor üreten adamın başlığı coşuyor, twitter'a giriyorum o gelsin efsane, bu gelsin süper, oyunculara bakıyorum hepsi birbirinden vasat tipler, takımlarında süre alamayan, yaşları geçmiş oyuncular ama eriksen ismi çıksa mesela anında olmaz, kötü, kalp sorunu var, ağırlaştı falan filan. bakıyorsun en iyi oyunu eriksen oynamış mesela ama işte vasatlığa alıştığı için galatasaray taraftarı draguş ister eriksen istemez, yanlışlıkla lüksemburg turnuvaya katılsa gerson rodrigues hamlesi isteyebilirdi yüce galatasaray taraftarı çünkü grup maçlarında 5 gol attı, lüksemburg ile 5 gol atmak mucize bir iş, top da sürebiliyor, skor da alıyor. süper ligde süre alamaması, yetersiz olması önemsiz çünkü tek maçta verdiği performans ile galatasaray'a gelebiliyor oyuncular.

    bodrumspor'a gelelim yine gökdeniz bayrakdar antalyaspor'da tutunamadı, yetersiz kere yetersizdi, kafasını kaldırmayı öğrenemedi ama bakıyorsunuz başlığında herkes istiyor, neden arkadaş, gökdeniz 1. ligde bile yetersiz kaldı çoğu zaman, kafasını bile kaldırmayı öğrenemedi. fizik olarak yetersiz, oyundan kopuyor, kafa olarak süper lig seviyesinde değil ama işte 1 gol atarsa bir de türk olursa müthiş futbolcu oluyor, tam galatasaray'a layık çünkü, neden antalyaspor'da oynayamadı bu arkadaş? bir de iyi örnek varsa daha da abartı oluyor bu iş, bak barış alper diyorlar ki barış alper kadar çalışmayı sevdiğini, kendini geliştirebileceğini nereden biliyorsun? 2 iyi örnek var ama 50 tane kötü var neden kötü örnekleri vermiyorsunuz? 2 iyi uç örnek boey ve barış ise bunlar örneklem dışıdır, kendileri bizim seviyemizin üstüne çıkmak için uğraşmıştır ama anlatamıyorsunuz kimseye, bu adamlar aynı ekiple çalıştı, aynı ekibin dediği her şeyi yaptılar, semih kılıçsoy bu ekiple 1 ay çalışamadı ve ayrıldı ekiple, kaldıramadı antrenman yoğunluğunu, hayatının her anını kontrol etmelerini. boey ve barış bunu kaldırdı ve seviye atladı ama işte bunlar mucize gibi bir şey.

    kumbedi diye bir adam var, genç ve potansiyelli olarak piyasaya çıktı ama lyon ile korkunç performansı sonrası yedeğe düştü, hatta 3. yedeğe düştü ama bu adamın galatasaray'ın 1. sağ beki olması için büyük baskı dönüyor, neden arkadaş. lyon 3. sağ bek yapmış adamı biz salak mıyız da lyon'un 3. sağ bek yaptığı, 2. yarı sadece 1 dakika süre verdiği adamı kadromuza alıp direkt oynatalım, oynadığı sürece de rezalet performans verdi bu arkadaş. konuşulan rakamlar da komik 8 verelim bitsin diyorlar, yeni boey diyorlar. boey'i 1 milyona aldığını unutuyorsun ama boey tutmasa bir şey kaybetmezdin fazla, 8 milyon verdiğin adam tutmazsa ki tutmayacağı kesin öyle bir oturur ki içine şaşırırsın. her fırsatta cicaldau örneği veriliyor mesela neden? cicaldau, kumbedi-draguş vb. oyunculardan daha potansiyelli bir isimdi ama patladı, olay patlaması işte neden biz riske gireceğiz ki? 12 tane yabancı yazabildiğimiz bir kadroda neden vasatlarla dolduracağız takımı? fener bir topçuya 20 verecek 25 verecek diye ağlıyorsunuz, siz neden 19 yaşında çöpe 8-10 vermeye çalışıyorsunuz? neden iyi seviye adamları istemiyorsunuz? vasatlığı bu kadar benimsemek delirtiyor beni, aklı başında hiçbir galatasaray taraftarının vasatlığa tahammül edeceğini de düşünmüyordum şu 15-20 güne kadar ama artık inanıyorum, bizim takım başarı düşmanı ve vasatsever. nelsson 7, davinson 9.5, torreira 6, icardi 10, muslera 10+, barış alper 2.5. bizim takımın ana parçaları bu adamlar, neden hepsi kaliteli ve yüksek para verilmiş adamlar? neden eleştirilen adamlar hep parasız gelen adamlar? vasatlığın para etmemesi yüzünden olabilir mi? vasat adamlar izlemek isteyenler beşiktaş'a, oradan daha beterini görmek isteyenler de trabzonspor'a gidebilir ama burası galatasaray ve draguş-kumbedi falan bizim işimiz olmamalı. galatasaray 12 yabancı kadroya yazıyorsa 11 tane çok kaliteli yabancı, 1 tane de potansiyelli yabancı alır takılır.
App Store'dan indirin Google Play'den alın