• 9942
  takımına yapılan haksızlığı challenge olarak kabul etme yanlışından dönmesi gereken taraftar grubu.

  babel'in omuzuna gelen topa olmayan bir el çalındı, kenetlen başka galatasaray yok derken şampiyonluk kaybettin.
  oyuncuna saha içinde tekmeler yumruklar atılıyor, kenetlen başka galatasaray yok.
  rakibin her zora düştüğünde kollanıyor olmayan ele penaltı veriliyor, kenetlen başka galatasaray yok.
  oyuncuna doğruluğu şüpheli belirli belirsiz bir görüntü üzerinden ceza veriliyor, kenetlen başka galatasaray yok.

  kenetlenin beyler.
  haksızlığı hak olarak kabul etmiş kanser tayfa sizi de sindirmiş. geçmiş olsun.
  akşam puan kaybı gelirse daha da kenetleniriz. şampiyonluk çalındığında da yumak oluruz artık.
 • 9943
  bu saatten sonra her ne olursa olsun takımın arkasında durması gereken taraftar grubu. dışarıyı geçtim yönetimin bile doğru dürüst sesi çıkmıyor. bırakın oyuncular gol kaçırsın, hoca hata yapsın tek derdimiz bunlar olsun. sezon biter yanlışa yanlış deriz yine. ama artık son düdüğü kadar koşulsuz, şartsız takıma destek vermemiz gerek. bizim kendimizden başka dostumuz yok ama unutulmasın biz de öyle yabana atılacak bir topluluk değiliz. artık kendi içimizdeki kavgalara sor verip sevabıyla, günahıyla herkesi destekleyeceğiz ve sonunda o kupa yine bizim ellerimizde yükselecek. kenetlenin başka galatasaray yok.
 • 9945
  önce kendi içerisinde birlik olmalı.

  30 dk oynayan carlos vinicius'a, bir maçın son 20 dakikasında oynayan zaha veya ne bileyim daha formamızı dahi giymemiş aurier'e bilenmeyi en azından 3 ay bırakmalıyız.

  kötü, formsuz, faydasız bilmem ne. biz de görüyoruz da mesele şu anda o değil. ali turap'ın oynayacağı 5 dakikaya da, muslera'nın kesintisiz çıkacağı dakikalara da ihtiyacımız var. moral bozmadan, silindir gibi geçeceğiz üzerlerinden.

  çünkü sadece biz varız. hoca var ve oyuncular var. görünüşe bakılırsa dursun özbek ve yönetim devre dışı.
 • 9946
  başta twitter olmak üzere yeryüzünde ne kadar platform varsa şikeci camiaya karşı bugün bu saatten itibaren savaş ilan etmesi gereken camia-yı azim. kulüp yönetimimiz henüz bu savaşı ilan etmedi, kafası hala kumun içinde ama bu bizi artık ilgilendirmemeli. çünkü bu kulübün asli unsuru ve sahibi biziz, bizleriz. karşı takımın sitesine yorum yazmaktan, rakipin maçlarında truva yapmaya kadar akla gelebilecek her türlü aksiyon alınmalı. bu noktada herkes kendi üzerine düşeni yapacak. benim 7 yaşındaki oğullarım okul sırasında şikeci camia formasıyla duran arkadaşına '' şikeciler ilerlemiyorum öretmenim'' diyebiliyorsa , bir zahmet saksıyı ve enerjinizi çalıştıracaksınız.

  yoksa şampiyonluk gittiğinde, bir tane zengin bebesi hepimizi yenmiş olacak.
App Store'dan indirin Google Play'den alın