• 9718
  9 aralık 2023 beşiktaş fenerbahçe maçında yürümeye mecali olmayan beşiktaş karışısında iyi bir futbol oynamış fenerbahçe furbol takımından etkilenip çekinmeye başlamış bir grup var.

  bence bu pskolojik bunalım bırakalım onlarda kalsın. çekinilecek tek şey taraflı türk hakemleri.

  benzer el pozisyonu en masumu bizim maçta olmak üzere 3 kez yaşandı.

  fenerbahçe lehine verildi
  fenerbahçe aleyhine verilmedi
  beşiktaş aleyhine verildi
  galatasaray aleyhine verildi

  bu durumdan daha çekinilecek bir şey yok.
  fenerbahçe güçlü kabul ancak biz daha güçlüyüz. başımızdaki teknik direktör su göturmez şekilde açık ki daha iyi. futbol yöneticisi de* aynı şekilde.

  adil bir yarışta bilegimizi bükemezler.
 • 9719
  başarı kazandıkça yönetimin şımardığını, kibir ve egolarını takımın önünde tutmaya başladıklarını düşünüyoruz. aynı durum bence taraftar için de geçerli. şu an erden timur gibi iyi yöneticinin faaliyetleri ve gelen sportif başarılar sonucu ekonomik olarak nispeten iyi durumda olmamız, taraftarda bir kendini beğenmişlik durumu yaratıyor. tete 2 pas hatası mı yaptı, yuhalayalım, adam artık sağlıklı karar veremeyecek duruma gelirse de sorun değil yahu devre arası göndeririz yenisini alırız. demirbay bir rotasyon oyuncusu ama yok o’nu ıslıklayalım bizim yedekte bekleyecek futbolcumuz parades falan olmalı. merak ediyorum bize transfer yasağı falan gelse ya da ekonomik olarak bir dar boğaza düşüp mevcut kadroda öz kaynaklarımıza yönelmek durumunda kalsaydık tribünler bu kadar şımarıkça davranabilecek miydi? geçen sene bizi icardi ile şampiyon yapan ama bu sene biraz formu düşen kerem aktürkoğlu’na ‘burada vasata yer yok’ çekebilecek miydi?
App Store'dan indirin Google Play'den alın