• 5
  ingilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve türk olmayan takımları yenmektir. ayrıca kulüp marşında söylendiği gibi her dalda yarışması vardır. her dalda nice kupalar hedefidir.

  alman, ingiliz takımlarının hepsi; italyan ve ispanyol takımlarının birçoğu ise erkek ve kadın basketbol takımları dışında hangi branşta varlar ?

  amatör branşlara hiç yatırım yapmayıp bu paraları futbola aktarır durumda değil bu kulüp. divan'da başkandan dinlediğim 106 milyon tl. idi söz konusu rakam. tam rakamda yanılıyor olabilirim. üç aşağı beş yukarı.

  bir de türkiye futbol federasyonunun yabancı kısıtlamasını düşün.

  ne demek istediğimi anlatabildim mi bilemiyorum ama ulan bayern münich, borussia dortmund, juventus, paris saint germain. biz bu adamlarla eşit şartlarda mücadele etmiyoruz.

  an itibariyle barcelona, real madrid ve malaga'ya farklı spor dallarındaki yarışmacı takımları için saygı duyuyorum ki onlarda sadece erkek basketbolda varlar. erkek basketbol için kurdukları kadrolara harcadıkları paralarla bizim kadın basketbol ve voleybol takımları da kurulur durumda oldukları için bunu söylüyorum yoksa onlar da voleybolda yoklar.

  işin özeti. kulübün çok değerli çok sev onu. en kötü gününde en çok sev. ulan real madrid ile maça çıkacağız neslihan olsun polen olsun destek tweet'i atmış diye ne olur galatasaray'a gelin kızlar argümanı yapıyorum. bayern münih taraftarı bu noktada asla olamayacak misal.

  iyi ki galatasaraylıyım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın