• 3
  böyle bir takım varmış ya. ama bana da çok gelen mesaj var. eldeki takım sanırım başarılı bir takım. açıkçası kuracağım takımı galatasaray sözlük u21 veya galatasaray sözlük b yapıp daha az tecrübeli arkadaşlarla başarılı takıma iyi bir backup olmak ve sözlüğü bir fazladan takımla temsil etmek isterim. burada parlayanları yukarı göndeririz ama bir şartla, senelik 1 toblerone alırız...
 • 4
  an itibari ile 2 iyi pro takımının arasına bir yenisini de biz ekledik. şimdilik 4 kişiyiz. 1-2 arkadaşımız daha geldi mi maçlara başlayacağız. öncelikle nicoax ve junichi adlı yazarlarımıza teşekkür ederim. aramızda eskiden anlamsız kavgalar dönse de eski takımdan ayrıldığımı duyar duymaz çağırdılar ve istediğim mevkide oynayabileceğimi söylediler. yeni bir takım kurmak istediğim için onların teklifini reddetmek durumunda kaldım. tekrardan sağolsunlar. zaten babamın vefatından sonra tüm kavgaları unutup başsağlığı dileyen ilk insanlardan olmaları o kavgaları unutturmuştu. bugün ikisinin de ayrı ayrı yazması bunun kanıtı oldu.

  eski takımıma da teşekkür ediyorum. zaten çok iyiydiniz, ocak ayına kadar tahminimce 1 ya da 2 div 1 bekliyorum sizden. herkes oyununu çok geliştirdi. memo inanılmaz bir oyuncu. kaan abi takımdaki iletişim düzeyi en yüksek insan ve çok da iyi bir oyuncu. kerem abi her mevkide canavar v.s herkes çok iyiydi. ben de açıkcası baya iyiydim ama her biri geldiğinde stopere atılmak da hoşuma gitmiyordu açıkcası. bir de sanki geldiğimde "püff yine geldi tipini ...." moduna giriyordu insanlar. girmeyenler de vardı tabii. zaten öyle olduğunu düşünmediğim insanlarla oynayınca daha çok keyif alıyordum. bu her iş için böyledir. şimdiki takımda böyle bir şey olmayacak umarım. yani zaten çok kişi değiliz şu an olmaz gibi.

  bu entryden sonra gelmek isteyen herkese kapımız açık. tek şartla; isteyen istediği gibi konuşmak ve keyif almak zorunda. keyif almayan ocak dışı kalır.
 • 5
  evet takım kuruluyor. birbiriyle tartışan iki takımımız var sözlükte, bu takım ikisinden de tartışmadan da tamamen bağımsız, sözlüğü temsil eden 3. takım olacak. takımı açmamın nedeni de ne sözlüğü tek başına temsil etmek, ne başka bir şey. alternatif bir takım.

  şimdilik 4 kişiyiz, öncelikle çaylaklardan ziyade yazarları takıma katmak daha hoş olacaktır. yazarlardan oynamak isteyenler bana veya soothsayer'a mesaj atabilir.
 • 10
  3. takım olarak ilk 2 günümüzde 2 tane div atlayarak div 8'e gelmiş bulunuyoruz. üstelik henüz tam kadro bile değiliz. şimdilik toplam 7 kişi olsak bile ancak 3 kişi oynayabiliyoruz. tamamen as kadro olarak çıktığımız maçlarda maçları domine edeceğimiz aşikar. baya keyifli gidiyor. ara ara bu başlığa entry yazacağım aramıza katılmak isteyen yazar arkadaşlarımız olursa diye. bekleriz. takımın tek kuralı herkesin keyif alması. başka kural yok. eğlenmek var, muhabbet var, emeğe saygı var. şu tarz erkek kezosu entrylere (bkz: #2297141) yer yok. v.b sosyal mecralardan yapılan erkek kezoluklarına yer yok. sistem diye şeyinin keyfine göre takılma yok. öf yok pöf yok. gel babacım gel bizim takın çoh eyi valla giel giel

  bu arada takımımızın adı: ateş güneş :d