• 25513
  emre a. - falcao
  emre k. - etebo - taylan - feghouli
  saracchi - marcao - luyindama - omar

  eldeki oyuncularla bu şekilde bir kadro bizi çok daha dinamik yapar.

  bir de oyunumuza negatif erki eden ama dikkat çekmeyen bir nokta var. belhanda - soso ikilisi aynı anda sahada olmamalı. alan paylaşımı yapamıyorlar. ikisi de kanatta ya da ikisi de orta sahada oluyor. ikisi de oynayacaksa maç içinde biri çıkıp diğeri girmeli.
 • 25514
  derbi maçında berabere kaldı diye hemen gömülmemesi gereken takım. aynı zamanda bu süreçte haftada 3 maç yapan takımdır. buna rağmen 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik alan takımdır. bu 5 maçın 3'ünde gol yememiştir. ve herşeye rağmen haftada bir maç yapan fenerbahçe takımına karşı fizik olarak ezilmemiştir. fenerbahçe'nin maç boyunca kaleyi bulan şutu yalnızca 1... biz çıtayı her zaman yüksek tutarız tamam ama bir sınırda bırakalım. bu takımın gömülecek bir tarafı yok. bir maç berabere kaldık diye karalar bağlamanın anlamı da yok. bakın fener taraftarı 1 isabetli şut atıp berabere kalabildiği maçtan çok memnun. onlar gibi asalak olmayalım ama yangıncılığın da bir sınırı var.

  euro olmuş 9 lira. her geçen gün gelirin azalıp maaş giderin artıyor. sadece feghouli'nin yıllık maaşı 35-40 milyon lirayı buluyor sadece tek bir oyuncu bu. böyle bir ekonomik düzende şımarıkça davranmanın lüzumu yok. yani bu yönetim bilmiyor mu ali koç gibi paraları leylaya basmayı. mevzu bahis galatasaray'ın geleceği.

  ben takımın bu kadrosunun bile şampiyon olacağına inanıyorum. bu halde bile ligdeki en iyi kadro ve başında imparator olan bir takımdan umudunuzu kesmeyin. bu sene şampiyon olacak takımdır.
 • 25515
  kanat rotasyonunda kesinlikle ryan babelin olmaması gereken takım. son günlerde teklif gelirse düşünmeden kabul etmek lazım. yaşı gereği maaşı gereği takımda tutmamak lazım. maaşının yarısını bile veren varsa paketleyip yollayalım.

  kanat rotasyonumuzda babel olmaktansa sekidika olsun daha iyi. feghouli-emre-arda-sekidika kanatları devre arasına katar yeter.
 • 25516
  fatih hoca yonetiminde son 2 senede hep sunu izliyorduk: oyun kurulurken stoperler kenara acilir, 6 numara bunlarin arasina gelip adeta defansi ucler ve oyunu kurar. bunu bu sene cok fazla gormeyince taktik bir degisiklik oldugunu dusunmustum ama hocanin son yaptigi "seri gibi bir oyuncumuz yok" yakinmasindan sonra planlarda yine "stoper açıl, 6 numara araya gir" taktiginin oldugunu dusunuyorum. ihtimal ki hoca su ana kadar bu mevkide oynayan taylan antalyali'ya tam guvenemedigi icin henuz klasik yontemimize basvuramadik.