• 1
  türkiye'de futbolun teknik yönünden ziyade politikasının konuşulduğu programlardır. işin gerçeği bir tek ntv spor'da gerçek anlamda analiz içeren yorumlara denk geliyoruz. üstelik görüntüleri de yayınlayamıyorlar. geri kalan programların alayında takım içi siyaset, yöneticiler arası atışmalar ve taraftarı gaza getirecek sansasyonel açıklamalar var.

  futbolun gelişmesindeki önemli engellerden biride bu bence. insanlar bu programları izleyip rahatlamalı iken bu programlardan sonra sinir katsayıları tavan yapıyor. taraftarları birbirlerine düşman edenler de bunlar işte. yöneticilerden sonra tabi.

  futbolun eğitim dönemindeki gençler bu programlarda efsane isimleri izleyerek işin teorik yönüne dair bir şeyler öğrenmeli normalde. ama rating uğruna birbirinden cahil insanları izleyerek zaten az olan futbol bilgileri iyice köreliyor.
 • 3
  halkı kin ve nefrete teşvik edenler top 3:

  1. kim olduğunu bilirsin sen - bu değil: https://gss.gs/ODF.jpg
  2. siyaset programları
  3. futbol programı görünümlü, temelde futbolla uzaktan yakından alakası olmayıp birbirinden cahil eski futbolcuları, iki lafı bir araya getirmekten aciz eski yönetici kılıklıları, türlü türlü ekran soytarılarını akil futbol düşünürü sıfatıyla insanlara dayatan bu magazin programları

  galatasaray sözlük'ün odağı 3, o halde; 3'tekilerin alayına tırpan amk alayına tırpan.