• 8605
  dün meşhur fetö tezahüratlarını evimden duyunca hatırladım kongrelerini.

  https://x.com/...DpWPpDxwY4fZkKZjhi4w

  bu tezahürata katılan kim varsa aşağılıktır. ama artık kendinize bakma zamanınız geldi.

  2006’da, denizli maçı berabere bitmese sen konya’lara elle attığın gollerle şampiyon olacaktın, değil mi? daha da git, 2001 şampiyonluğunuzu aziz başkanınız serhat’a demedi mi siz kazanmadınız bu ligi diye? bu yıllar fetö’nün en güçlü olduğu yıllar değil miydi?

  2011’deki şampiyonluğunuz için bir sürü tape’ler çıktı, bunlar hukuk dışı dinleme olarak nitelenince aklanmadınız mı (güya)? e o da şikeymiş işte. kim fetö güçlü değil miydi o yıllarda?

  2013’te devletle fetönün arası açılmaya başladı, 2016’da darbe girişimi yaşandı. sen en son ne zaman şampiyon oldun? fetö bittiğinden beri olamadın.

  başkanın olacak şımarık velet 5 ay önce hakemleri tehdit etti, ne oldu sonra? şimdi çıktı bizim yöneticileri tehdit etti, evinde oturan galatasaray’lı teyzeyi fetöcü ilan ederken, şakşakçıları da 100 yıl önce atatürk’ün yanında saf tutmuş sami yen’e hakaretler ediyor.

  oğlum siz salak mısınız?

  geldik 2024’e, üstünden yıllar geçmiş, hala terör örgütü elebaşının reklamını yapıyorsun. hem de kulübün en kaymaklı tabakasını büyük mızıkçılık yağacağız diye topladığın yerde hep beraber alenen yapıyorsun. o gün orada kim varsa, iftira, kin tahrik suçlarından savcılığa çağrılmalı. o göt korkusu yeter hepsine.

  sizin başkanınız da, kongreniz de, bunlar gibi düşünen mal taraftarınız da, artık babam olda düşmanımdır. bu kadar salaklık ve cehalet fazla.
 • 8607
  geçmiş entrylerim ortada. tamamen objektif bir şekilde yazıyorum: korkunç bir psikoz hali içinde olan camia.

  tamam 9 sezon şampiyonluksuzluğun üstüne 10. sezonda da şampiyonluksuz geçecek olmak kolay bir durum değil, bu süreçte aldıkları sadece 1 türkiye kupası var. dolayısıyla bazı tepkilerini anlayabiliyorum ama bazı tepkileri de artık tamamen zıvanadan çıkmış şekilde hiçbir özeleştiri yapmaksızın direkt başkalarını suçlamak ve kendi psikolojilerini avutmak üstüne kurulu saçma sapan şeyler.

  adamlarla hiçbir şekilde iletişim kurmak mümkün değil, kendilerini dış dünyaya karşı kapatmışlar. iletişim kanallarının tümünü tıkamışlar. yok 1959 öncesi şampiyonluk, yok şikeci fetocu gs yok 1996-2000 arası şöyle böyle yok 2006 yok şu yok bu kafalarından bin tane senaryo yazıp en sonunda kendileri de inanıyorlar bunlara. ve bu yöneticilerinden taraftarına kadar böyle. ben yeri geliyor galatasaray sözlük'ü de eleştiriyorum bu konuda ama bunların içinde bulunduğu ruh hali bambaşka şu anda. 2 nisan 2024 fenerbahçe olağanüstü kongresi gibi bir rezilliği bizim camiada görmek imkansız. tamam galatasaray süper centilmen şöyle böyle demiyorum da hep bir sınırın içinde kaldık yani iyi kötü, bunlar kadar zıvanadan çıkıp sağa sola hiçbir akıl mantık zeminine dayanmaksızın saldıran bir tavır içinde de olmadık.
 • 8608
  giderek korkutucu bir hal almaya başlayan oluşum. en son ilker başbuğ dahil oldu bunlara ne yapacaksınız anlamadım. bir sonraki aşamada her takımı sahada dövelim olsun bitsin kafasındalar sanırım. mantık olarak doğru bizi de sami yen'de döverlerse şampiyon olurlar. bu bakımdan vinicius doğru transfer gibi gözüküyor malum tekme tokat rakibe dalma konusunda iyi yoksa mertens'le falan iyi dayak yeriz. *
 • 8609
  ali sami yen ve fettullah gülen'i aynı cümle içinde kullanıp kurucu başkanımıza küfür eden genel kurul üyelerine ve başkana sahip güruh.

  bundan sonra ateşe ateşle karşılık vermek gerek bana sorarsanız. galatasaray yöneticileri bunlarla ve bunlara selam verenlerle aynı pisuvara dahi işemeyi reddetmedikçe bize gün yüzü yoktur. galatasaray lisesi, seviyesi, kültürü, adabı da bir yere kadar. karşında bok çukuru varsa üstün kirlenmeden temizleyemezsin.
 • 8612
  lobicidir. her daim bebek gibi kucaklanmak ister. sertliğe ve dahi mertliğe yetecek yürek sahibi değildirler. bütün dünya bize karşı demekten geri durmazlar. akılları kıt olduğu gibi insan da değildirler. acınası bir takım varlıklardan müteşekkil insansılardır. konu fenerbahçe olduğunda insan olmadıklarını gayet belli ederler. hiçbir koşulda tartışmaya girilmemesi gerekendir zira insan insanla tartışır.
 • 8614
  fetönün bir yansıması değildir. kuruımların içine adamları ile sızmamıştır. kendi çıkarı doğrultusunda atamalar yaptırmaz ve bu atamalar sonucu istediği kararları aldırmaz. türkiye'nin kurtulması gereken iki kirli şeyden biri değildir. akp de diğeri değildir. fenerbahçe ve akp birbirinin kopyasıdır. ikisi de sütten çıkmış ak kaşıktır.
 • 8618
  tüm tezgahı kurmuş tam keyfini çıkarakken karşısına okan buruk, erden timur ve galatasaray çıkan şerh organizasyonu. allah'ın adaletini hiç mi düşünmüyorsunuz diyeceğim de başkanlarının o taraklarda çok bezi yok zaten. uzun yıllardır böyle bir rezalet görmedim, artık birileri bunlara güzel bir sopalar ise hiç şaşırmayacağım klup. galatasaray tribünü ile şaka olmayacağını öğretemedik bir türlü.
App Store'dan indirin Google Play'den alın