• 435
  bunlarla alakalı ne görsem kanımla canımla tiksiniyorum nefret ediyorum. içimden galatasaray kadar bir yerlerinize kale direği girsin diyorum sürekli. yanlış anlaşılmasın duvarınıza girsin, ucuna galatasaray bayrağı takarsınız. neyse, normalde malum siyasi yapı nedeniyle milli takım maçlarını umursamıyorum, benim milli takımım da galatasaray derim hep. upuzun süre sonra ilk kez 22 haziran 2024 türkiye portekiz maçında gerçekten hissederek izleyeyim dedim, hatta totem olsun diye maçla ilgili entry bile girdim. ilk yarı kötü bir sonla bitti. galatasaraylı futbolcular ile alakalı hiçbir durum olmamış. bir baktım bunlar yok galatasaray lobisi, yok barış alper, yok bilmem ne vs. kafayı yemişler.

  bir kere gidin o leş ağzınızdaki salyaları bir silin. eğer hakkaniyet varsa bir kere bu kadroya yazılacak ilk isim barış alper’dir. aksini söyleyenin beynine sokmak lazım, kusura bakmayın. keza stoper için de abdülkerim harici kimi yazabilirsin ki. zaten kadroda doğru düzgün adam da yok. montella belli ki portekiz maçına özel bir taktikle çıkmış. bununla ilgili de oynayacak adamlar belli. ee napalım bu adamlar galatasaray çıkışlı ise. hangi galatasaraylı lobi bunları bunları oynat diye yangın yapıyor? çıkın açıklayın. benim gördüğüm, milli maçlar başladığından bu yana yok semih kılıçsoy yok bilmem bu, yok şu. arda, arda, arda.. gerçekten yeter artık. burnumuzdan getirdiniz bir turnuvayı. inanın tarih milli takımı bırakıp, bu konu üzerinden kutuplaştırma çabanızı yazacak. üzerinizde utanç vesikası olarak kalacak.

  bir sözüm de bizim yönetimlere ve ülkenin üst düzey geçinen galatasaraylı hukukçularına; aranızda yok mu bir babayiğit de bunların ensesine vurup susturacak. yok mu? senelerdir ligde çektiğimiz yetmiyormuş gibi bir de milli takım üzerinden sürekli algı çevirip, kulübümüzü zan altında bırakmalarına niye göz yumuyorsunuz? kim oldukları, kimler tarafından yönetildikleri belli tipler değil mi bunlar? ne işe yararsınız anlamıyorum ki! hep susuyoruz hep susuyoruz, iş bizim taraftara kalıyor haliyle; bir kısmımız bunlara laf anlatmaktan bezdi tükendi, bir kısmımız da artık yüzlerini şeytan görsün kafasında. ama bu böyle gitmez, bir yerde mutlaka bıçak kemiğe dayanacak. galiba birilerinin isteği de bu. o zaman herkes rahat edecek.
 • 436
  şimdilerde vincenzo montella’yı yemek üzerine uğraşan zavallılar ordusu.

  gruptan çıkarıp turlarda ilerledikçe bu futboldan anlamayan, nezaketten uzak insanlar başarıyı sadece 3-4 topcuya teslim etmeye çalışacak.

  ama biz bunlara rağmen gruptan da çıkarız salıncaklarını yaptıkları kulüpçülükle beraber kaydıraktan atarız.

  türk sporuna zararlı oluşum.
 • 437
  eskiden ciddi anlamda tedaviye ihtiyacı olduğunu düşündüğüm, euro 2024'le beraber artık zorunlu olarak tedavi edilmeleri gerektiğine karar verdiğim korkunç bir oluşum.

  gündelik hayatlarında kafalarına kuş sıçsa suçu galatasaray'da arayacak kadar boşluğa düşmüş haldeler. milli takım üzerinden galatasaray ve galatasaraylı futbolculara yazdıkları ahlaksızca ve iğrenç mesajlar uzun yıllar sonra twitter'dan bir kaç gün uzaklaşmama sebep oldu. yıllar sonra kendi ülkemizin takımını destekleyebileceğimiz bir turnuvanın keyfini çıkarmak varken ortalığa negatif basmaktan başka hiç bir işe yaramıyorlar.

  2 senedir galatasaray'ın olumlu hamleleri ve özellikle bu sezon rekorlar kırarak kazandığımız şampiyonluk sonrası bunların şirazesi iyice kaydı, bjk taraftarı arnavutlar tarafından bile nefret edilir hale geldi fenerbahçe zaten kaybettiği şampiyonluk ve seçimdeki rezaletler sonrası iyice conta yaktı, artık bu ekip kendi takımlarını tutmuyor bunlar kendilerini galatasaray düşmanı olarak görüyor.
App Store'dan indirin Google Play'den alın