resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:70
Uyruk:Türkiye
 • 37487
  canımız ciğerimiz, çocukluğumuz, gençliğimiz, belki galatasaraylı oluşumuzun en önemli faktörü. 32 yaşındayım her hatırladığım başarıda kendisi var.

  hatası ile sevabı ile kendisini çok ama çok seviyoruz.

  herkesten tek ricam her mağlubiyette, her kötü olayda kendisinin başlığı hortlamamalı. can simidi olarak kendisi teknik direktör çağırılmamalı.

  başımızda rekorlar kıran bir hocamız zaten var, kendisi de eminim evladı gibi gördüğü adama karşı bunun yapılmasını istemezdi.
 • 37488
  terim'in yokluğunda galatasaray güçsüzleşiyor. bunun sebebi de işin futbol tarafı değil. normalde yönetimlerin kapaması gereken türkiye tipi ilişki, iletişim, caydırıcılık gibi şeylerle gelen o soyut güç galatasaray camiasında çok fazla insanda yok, terim'de var. o olmayınca galatasaray sahasında tepinilen, görevlileri dövülüp yöneticisi aşağılanan bir camiaya dönüşüyor. bu hâle camianın herhangi bir çözüm üretmesi de mümkün görünmüyor. seçimle gelecek tüm alternatif yönetimler aynı güçsüzlükten muzdarip olacak gibi.

  terim'in belki de artık sahanın dışına, üst kata çıkması gerekiyor. galatasaray'ın terim gibi bir yöneticiye ihtiyacı var.
 • 37491
  en azından mekan basmaya silahsız ve tek gidecek kadar ta.ak sahibi efsanemiz. bunu yapınca ona vandal, eşkıya ve hatta dayak attığı halde dayak yedi diye iftira atanlar bugün silahlı adamlarla ve devletin polisi ile stat basıp görevlileri tehdit ve darp eden kişiyi ülkenin en zengin kişisi olduğundan dolayı eleştiremiyorlar. böyle iki yüzlü toplumun allah belasını versin ki veriyor da!
 • 37492
  artık teknik direktör olarak değil başkan olarak kulübe hizmet etmesi gereken efsanemiz. çok açık söyleyeyim terim eğer başkan olsaydı maç sonu herkes gittikten sonra stadı basmaya gelenleri canı pahasına o stada sokmazdı. canı pahasına derken şaka olmadığını herkesin bileceğini düşünüyorum. üstüne gelenleri doğduklarına pişman edeceği de herkesin malumu. dursun özbek yönetimi de kafasını kuma gömsün. suç duyurusunu bile muhalefet yapsın. büyük bir utanç gerçekten.
App Store'dan indirin Google Play'den alın