resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:Panathinaikos
Yaş:70
Uyruk:Türkiye
 • 37346
  muro icardi’nin 26 şubat 2024 galatasaray antalyaspor maçında montaj video ile ceza alması sonrasında almış olduğu astronomik cezalarla aklıma gelmiş olan efsanemiz.

  malum yapılanma bükemediği bileği saha içinden yzaklaştırıp oynayamak hale getirmeyi adet haline getirmiş durumda. o gğn fatih terim var diye çok ceza alıyoruz o gitsin sorun çözülür diyen ve hoca’nın kuyusunh kazanlar da bugğn icardi’nin almış olduğu cezanın müsebbibidir.

  yarın zaha iki üç maç iki gol atsın ona da ceza verir ya da sakatlar onu da oynatmazlar. acaba okan hoca maç sonunda fazla gülüyor diye ne zaman ceza verecekler ben onu merakla bekliyorum.
 • 37347
  ben hocayı takım elbesi giymeyi çağıranlara hiç sıcak bakmadım. o zevzek 'emekliliğin tadını çıkarsın', 'torun sevsin' geyiğinden oldum olası hoşlanmadım.

  ama yurduna dönüp başkan olması dışında içimi rahatlatacak çözüm önerisi kalmadı. bunda, okan buruk'un verdiği güven etkisi de çok yüksek.

  hocanın önderliğinde, farklı galatasaray kliklerinin de temsilcilerini içeren bir tabiri caizse savaş kabinesi ve okan burukla uzun sözleşme. koç ve sınırsız para/alçalma kapasitesine karşı başka çözüm önerim yok.
 • 37348
  organize ama amatör kötülük lafını boşa söylememiş yaşayan en büyük galatasaray efsanesi. bu adam sizden çok biliyordu, o görüyordu ama bahanelere sığındığını, hakemi de yenmesi gerektiğini söylemek çok basitti. en basitini yapıp elinden şampiyonluk çalınan fatih hoca'yı eleştirmeyi seçti taraftar hem de paralı koç trollerinin, bülent uslu denen heriflerin gazına gelerek. hoca'nın arkasında durmak yerine onu eleştirenlerle bir olmak daha basitti, galatasaray'ın hakkını hep savunduğu için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
 • 37349
  galatasaray aleyhinde iş yapanlarla uğraştığı için camianın hoşuna gitmemiştir hiçbir zaman. hayatı boyunca yaptğı iki yanlış var.

  birisi demirören'le pozlar vermesi, diğeri samet akaydin'in transfer edilmesine izin vermesi. ilki yüzünden yaptığı tüm işler belli kesimler tarafından yok sayılıyor. kendisine eleman diyecek kadar ego sahibi bir başkanın kral ilan edilmesi gibi.
 • 37351
  karşı tarafın sevmediği bir adamdır. çünkü minnoşgiller familyasından değildir. aleyhimize verilecek bir çok pislik karar ondan korkularına uygulamadan imtina edilmiştir. ve bu kulübe başkan olarak hizmet vermesi gereken dönem yaklaşmıştır. önceki dönemdeki vasat başkanların altında hep mucizevi işler gören bir-kaç yürekli adam denk geldiği için karşı camianın saldırı girişimleri genelde boşa çıkarıldı. pro-özbek dönem, bu anlamda beni korkutuyor. etrafa bakıyorum, kendilerine bile faydaları olmayacak pir-i fanilerle dolu her yer.

  kısacası, hocamın artık misyonu başkanlık makamıdır. çıkarıp masaya vursun kalemini, gelsin o'na konuşsunlar. amatör kötülüğün yüreksiz çocukları biraz yorulsunlar, böyle çok boş kalıyorlar.
 • 37352
  başkanlar ile tartıştığı tüm konularda haklıydı. zaman hep kendisini haklı çıkardı. çünkü kendisiyle tartışan tüm başkanlar sonrasında kulübümüzün düşmanları ile pişmiş kelle gibi pozlar verdiler. rahmetli mustafa cengiz başkan bile ali koç ile kanka olmuştu. kendisine çok şey borçluyuz. şimdi ise kendisine yapılan operasyonun benzeri erden timur'a yapıldı. bakalım şimdi taraftar karar verecek: "köpekler istediği için atları ölecek mi?"
App Store'dan indirin Google Play'den alın