resim
Erden Timur
Görev:As Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:42
Uyruk:Türkiye
 • 4046
  adam bizim yönetici halimiz. muslera'nın konuşmasında göz yaşını zor tuttu. samimiyeti ve iyiliği yüzüne yansıyor ve ben bu özelliklerinin işlerini rast getirdiğine de inanıyorum.
  https://x.com/.../1781402246179160314

  futbolcuların hepsi erden abi diye bahsetti, belli ki, çok güzel bir bağ var. bunlar iç huzur açısından çok önemli. törenin tamamı aşağıda.

  https://www.youtube.com/...?si=SARu_R5VyI1g_emY

  iyi ki galatasaraylı, iyi ki yönetimde.
 • 4051
  2023 yaz transfer döneminden dolayı çok eleştirildi, hala daha eleştirilmeye devam ediyor.
  eleştiri güzel şeydir, insanların yaptığı hataları görmesini sağlar.
  yalnız fenerbahçe’nin harcadığı bonservislere ve oyuncuların durumuna bakınca, erden bey yine kulübü büyük zarar uğratmadan işi kotaracak gibi.
  bakambu satışıyla, bakambu ve angelino’nun maliyeti çıkmış oldu diyelim.
  kiralık olarak gelen ndombele ve ziyech (bir yıl uzadı) toplam 7 milyon euro maaş.
  davinson ve kerem demirbay’ın performansı zaten iyi.
  geriye bonservissiz ama yüksek maaşla gelen tete ve zaha transferleri.
  öncelikle defalarca yazdım ama yine yazayım.
  tete’den en kötü ama en kötü ödediğimiz imza parası ve maaşı geri alacağız.
  bu burada dursun, günü gelince hatırlatırım.
  zaha konusunda 2024 ocak ayında menajeri “dönmek ister misin” diye soruyor ama “şampiyonluğa bu kadar yakınken şimdi olmaz” diyor.
  sene sonu inşallah şampiyonluk kazanıldığında muhtemelen zaha ile yolları ayıracağız.
  ne bonservis kazanırız bilmiyorum ama kasamıza en az 4-5 milyon euro girecektir.
  şimdi bunları alt alta toplayınca erden beyin yaptığı operasyon belki sahada çok yüksek performans vermemiş olabilir ama maksimum zararı 10 milyon euro bile değildir.
  he bu arada davinson’un olası yüksek bedelle satışını bu hesabın içine koymadım.
  ezeli rakibimize dönüp baktığımızda sadece cengiz transferinin toplam maliyeti 30 milyon euroya yakın ve bizim tete’yi 6’ya sattığımız gibi bir paraya satamazlar, çünkü otomatikman 12 milyon euro zarar yazar.
  yani evet biz tete ve zaha’ya yüksek maaş verdik ama makul bonservislerle çıkmamız çok yüksek ihtimal.
  elimiz kolumuz bağlı değil.
  eleştiri yaparken bunları da gözardı etmemenin doğru olacağını düşünüyorum.
  ayrıca zaha ve tete konusunda da kendisinin özeleştiri yaptığını duydum.
 • 4054
  yeni yönetimde olmalı hatta olabiliyosa başkan olmalı.

  fakat yaz transfer döneminde yaptığı hata sadece maliyetsel değildir.

  öncelikle takıma ihtiyaç fazlası oyuncu doldurmak hatadır. her ne kadar bize birden fazla maç aldırdığını düşünsemde zaha yerine 10 numara transferi daha gerekliydi bu 1. bu isimlerden ikincisi yunus akgün yerine alınan tete. altyapı kontenjanından yazabileceğin oyuncuyu gönderiyorsun ve fenermarkt değerine bakıp tete’ye 25 milyonluk futbolcu aldık diyosun.

  ikincisi beklenti yönetimi ve iletişim. yazın orta sahaya ismi anılan oyuncular çok cafcaflı olmasına rağmen son gün ndombele alındı. kimse ndombele’nin maliyetine kafayı takmıyor. 10 gün sonra şampiyonlar ligi oynayamacak adam alınmasına, futbolu neredeyse kafada bitirmiş adamın alınmasına kızıyor ve eleştiriyor. en gerekli olan mevkine böyle bir transfer yapmak hatadır.

  ben bunları kendisi için söylüyorum. bu sene okan hoca şapkadan tavşan çıkarmasa kendisi ve dursun özbek şuan istifa ettirilmişti bile. kaan ayhan’ı orta saha yapmak, barış alper’den bek yaratmak vesaire… daha sayamadığım başka şeylerde vardır. böyle bir hocası olmasaydı galatasaray’ın şuan büyük bir kaos içindeydik. okan hocada 1 kez olsun yönetimi suçlamadı arkanızda durdu. ayrıca erden timurla ilgili değil ama dursun özbek hakem hatası konuşalan toplantıda hocanın arkasında durmadı. buna rağmen buralardayız.

  sözün özü, transfer işi muhasebe işi değildir tek başına. galatasaray’ın zaten elinde 3-4 tane 20 milyon ve üzeri edebilecek oyuncusu var bir şekilde şampiyonlar ligi + oyuncu satışıyla değirmen döner. yani muhasebesel sıkıntı pek yok.

  asıl sıkıntı işlerin doğru yürümemesinde. ihtiyaç fazlası hamleler, gerekli olan transferlerin yapılmaması yetişmemesi vesaire. oyuncu tercihlerinin yanlışlığı…

  ayrıca şunu da söyleyeyim bir 10 numara+ 8 numara alsaydı muhtemelen şl gruplarından çıkardık sırf burdan ettiğimiz zarar 10 milyon euro.

  son olarak, devre arası mesela kimse kendini eleştirmedi çünkü başkan para harcamayacağız diyince kendisinin eli kolu bağlanmış oldu orda hiçbir suçu yok adamın.
 • 4055
  lütfen bunu bi hayal edin sayın başkan ve dostlarım;

  19 mayıs günü oynanacak derbide muhtemelen 2 kupayı kaldırma durumumuz var. tff bunu ağlak çirkeflerin baskılarıyla sağlamasa dahi bizim bunu temsili olacak bir platforma oluşturmamız gerekiyor. maçın bitimiyle umarım şampiyon olacağımız için kendimizi kaybetmeden önce yapmamız gereken 3 şey olduğunu inanıyorum.
  ağlaklar sahadan defolduğu an;

  1- sahanın ortasına getirilen bir masa ve okan hocaya ikonik olacak bir sözleşme imzalatılması. bu imza büyük savaşlar verilmiş ve her türlü şerle mücadele edilmiş gerçek bir winner hocanın göğüsüne çakılmış bir apolet olacak. düşmanlara yaşatacağı tahribatı düşünmekten ziyade bize ve hocaya katacağı güven duygusu çok farklı başarılara ve istikrara sebebiyet vericek.

  2- muslera mikrofonuyla last dance sezonunu 5. yıldız için ilan edecek ve kendini seneye daha motive hissedeceği bir an yaşayacak. bu durum suyun karşı tarafına daha farklı bir tahribat yaratacak çünkü 5. yıldızın içerisinde emek, kan, ter ve göz yaşının vücut bulmuş hali efsanemiz muslera dile getirecek.

  3- erden timur bütün başarıyı, aidiyeti ve gelecek hedeflerini bütün bir samimiyetle bizimle paylaşacağı bir konuşma yapacak. bu da bizi bu ligde tescilli bayern münih yapacak anın heykeli olacak.

  4- eğlence başlasın…

  zor mu bu organizasyon ve samimiyeti yakalamak? zannetmiyorum, olsa deliririz ve çok keyifli hissederiz dostlarım. çok zor bir sezon yaşıyoruz her türlü kötülüğe her koldan maruz kalıyoruz. ama sessizce savaşıp bütün gururumuzla aslanlar gibi ayaktayız. bizi biz yapan en büyük unsuru söyleyenleri duyuyorum şu an “önümüzdeki maçlara odaklanalım önce”.

  https://twitter.com/.../1781420299713474598
 • 4056
  1987-1988'den beri galatasaray izliyorum, haydi transfer işlerine 1990'larin ortalarında kafam basmaya başladı desek, hagi, popescu, sneijder, drogba transferinin olduğu dönemlerdeki başkan ve yönetimler çok özeldi, bunun dışında haldun üstünel de iz bırakmıştır.

  bunları çıkarıyorum, erden timur'a yaklaşan yok.

  ve bu yalnızca yıldız isim getirmek demek değil, bağ kurup, galatasaray'ı yaşatmak ve bu ailenin parçası yapmak...

  kaç sene kötü gittiğimiz yıllarda, kimse yüzümüze bakmazken bile nef ile sponsor oldu bu adam bize.

  hakkını ödeyemeyiz.

  hani oyuncular için bir bir sözümüz var ya, ben tribündeki sen veya sen sahadaki ben.

  işte bu adam da yönetimdeki ben.

  ben yönetici olsam bundan iyi olamam 100/100 gs kalbimle.
 • 4060
  görevini yapan bir yöneticidir. çok övülecek ya da çok yerilecek bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. işini yapıyor. tabii göz önünde yapıyor. diğer bazı yöneticilerin adlarını dahi bilmiyoruz. onlar çalışmıyorlar mı?
  erden bey medyatik bir insan. erden timur'dan önce de başkaları vardı. sonra da başkaları olacak. 23 şampiyonluğun yalnızca birinde erden timur vardı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın