• 7135
    mehmet ağar'ı ziyarete gitmiş cezaevine. çok şeyler söylenebilir üzerine ama midem kaldırmadığı için yorum yapmayacağım.

    http://gundem.milliyet.com.tr/.../1552298/default.htm

    dipnot 1: ilgi alanının dışına taşmamak adına fazla irdelemedim konuyu ama bir anda, hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolan yüzlerce insanın ölümünden sorumlu tutulan bu şahsın ve onun temsil ettiği zihniyetin, galatasaray ve adı galatasaray ile özdeşleşmiş kişilerce yanyana gelmesi 'vicdan'ımı sızlatıyor. yoksa bana ne isteyen-istediğini ziyaret eder ama bu ziyaretlerin sıradan bir mahpusu ziyaret edip , ona iyi niyetlerini iletmekten öte anlamlar taşıdığını ve bunların zaman içinde farklı yerlere çekileceğini unutmamak gerekiyor.

    dipnot 2 : yakın zaman içinde mehmet ağar'ı fatih terim de ziyaret etmiş, samimi olarak ifade etmek gerekirse bunu, şimdi öğrendim. yoksa buradaki amacım sanılanın aksine arda turan'a duyduğum nefret sonucu, onun her hareketini eleştiri konusu yapmak, kimilerini de bu eleştirilerden muaf tutmak değil, yukarıda da yazdığım gibi esas nokta , galatasaray ve adı galatasaray ile özdeşleşmiş kişilerle, bu şahsın adının yanayana yazılıp çizilmesi. açıkçası benim kanıma dokunan da bu.