• 174
  maç hakkında yorum yapmayacağım gerek yok...

  ama dikkat çekmek istediğim tek yer var: maçtan önce mahmuti taraftardan o kadar istemesine rağmen ilk periyodun sonunda sahaya çakmak vs. yağdı..

  ben tribünlerden küfür edilmesine karşı değilim hatta deli gibide ederim ama sahaya yabancı madde atıldığında işte ona dur derim.
  atmak istediğin madde attığın oyunucuyu yaralayabilir, buna sevinirsin o derece gözün dönmüş olabilir. ama o madde kendi sporcuna da gelebilir ki o maddeler yağarken keşke biri djedovic'in suratını çekseydi yaşadığı korkuyu görseydi ya da o attığın çakmak aynı takımı tuttuğun galatasaray'ı senin kadar belki de senden çok seven bir taraftarında başına gelebilir.

  bunu neden söylüyorum dün atılan o çakmaklardan biri yanımdaki babamın kafasına geldi, ben o pozisyonda * kendimden geçmiş hakeme küfrederken babamın kolumu tutup kafama geldi galiba bir baksana dememle kendime geldim. babamın kafasında kanlar vardı, sağolsun etrafımızdaki taraftarlar hemen peçeteyle kolonyalı mendille silmemize yardım edip medical parkın görevlisini çağırdılar o da gerekli müdahaleyi yaptı. çok şükür daha büyük bir şey değildi (biraz daha büyük olsa dikiş atılırdı ama gerek kalmadı) maçın zevkini 2. yarıda alabildim.

  sahaya yabancı madde atınca elinize ne geçiyor anlamıyorum? birine zarar vermekten zarar vermeye çalışmaktan zevk mi alıyorsunuz?