• 34
  demosunu yaklaşık 2 saattir oynadığım arkadaş.

  öncelikle menüdeki kırmızı hiç olmamış, baştan bir diyeyim. cemil ipekçi misali burun kıvırdım, bir haller oldu kırmızıyı görünce. neyse. ingiltere ligi'ni yükleyip, arsenal'ı açtım her zaman olduğu gibi. menüye taktiğe falan girmeden, önce benayoun'un kiralık kontratını iptal ettim. gerek yok adama çünkü. konu o değil.

  tüm ekranlar değişmiş. oyuncu profilinde artık tek ekranda her şeyi bulmak mümkün. özelliklerden scout raporlarına, mutluluğuna kadar her şey tek ekranda. biraz göz yorucu ama alışılır. takıma girildiğinde iki sekme olmuş. bir kulüp özellikleri, diğeri de kadro özellikleri. kulüp sekmesinde rezerv takımı kimin yöneteceğinden kulüp görevlilerine kadar her şey var. orası daha da karışık. ona alışmak daha uzun zaman alacak.

  taktik ekranına geleyim. öncelikle allah seni bildiği gibi yapsın sigames. ya da miles. ne boksa. ezogelin çorbası gibi taktik ekranı yapmışlar. karmakarışık. başka bir yere sağ tıklayarak ulaşabileceğiniz bir şey, onun hemen yanında falan duruyor, resmen klostrofobik bir ekran.

  öte yandan taktiklerde bir değişiklik yok, antrenmanlarda bir değişiklik yok, menajer profilinde bir değişiklik yok. kısacası geçen seneki oyunu biraz makyajlayıp kadroları yenilemişler.

  "örüjünel elin, o kadar çalışıyoruz" diyen miles 5 senedir aynı şeyin ekmeğini yiyor, o n'olacak?

  yaaaaaaaaa raaaa mı ye miles.