• 1
  -sezon açılmadan önce transfer mevsiminde "fenerbahce kulubü istediğini alır" modundadır. alamadıkları zaman futbolcunun feneri istemediğinden yada fiyatı fazla geldiğinden değil fenerbehce o futbolcuyu almaktan vazgectigi için almamıştır,

  -sezon açılır lig başlar. fenerbahce bir takımla oynar; kaybederse "siz dua edin, fenerbahce isteseydi biraz zor yenerdiniz" modundadır.(neden istemediği ise ayrı bir makale konusudur)

  -fenerbahce isteyipte yenildiyse o zaman mutlaka dış etkenler** buna sebep olmuştur. galibiyette rakip takımın zerre katkısı olmamıştır.

  -fenerbahce sezon sonu şampiyon olduysa bileğinin hakkıyla eze eze şampiyon olmuştur. eğer diğer takımlar şampiyon olmuşsa; şampiyonluk çin fenere dua etmek zorundadırlar. zira fenerbahce isteseydi şampiyonluğu kimseye bırakmazdı,

  mantalitesine sahip taraftar kitlesidir.

  sonradan düzeltme: hiç alakası olmasa da bu yazıdan; "fenerbahce taraftari eziktir" anlamını çıkartan taraftar kitlesidir aynı zamanda. hayir güzel kardeşim bilakis, fenerbahce taraftari kendini kaf daginin ardında görmektedir anlamı vardır bu yazıda.