• 5688
  galatasaray lyon dan büyük kulüp.

  (bkz: abdul kader keita)

  galatasaray taraftarı icin: gezegenin en tutkulu insanları.
  nasıl taraftarlar arasında benim hayranım olan taraftarlar varsa ben de galatasaray taraftarına hayranım.'
  tanrının olmamı istediği yerdeyim..

  (bkz: cassio lincoln)

  benim adım harry kewell galatasaraylı kewell.

  (bkz: harry kewell)

  hayatımın en mutlu ve en huzurlu dönemini geçiriyorum.

  (bkz: milan baros)

  galatasaray çok büyük bir kulüp. o yüzden araştırma yapmama gerek yoktu. çok fazla kupalar ve şampiyonluklar kazandığını biliyorum. en iyilerden biri olduğunu biliyorum. dolayısıyla burayı tercih ettim ve geldim.

  (bkz: fernando muslera)

  kariyerimin başından beri galatasaray'ı düşünüyordum.

  (bkz: lorik cana)

  daha önce giydiğim hiçbir formanın armasını öpmedim,galatasaray armasını öpmem yüreğimin tamamının burda olduğunun göstergesidir .

  (bkz: colin kazım)

  bu genelde bir tesadüftür. türkiye'de bir hastalık futbol… küçükken de bu hayaller uğrunda yaşarken bir takımda oyuncu olmak hayalleriniz oluyor. ama futbolcu olmak da her insana nasip olmuyor elbette. ben bununla ilgili daha önce konuştum ve bu konuyu açıkça söylemekten sakındım. çünkü her futbolcu arkadaşımın son dönemden bunu yapması biraz insanların bu konuya inanırlılığını kaybettirdi. ama ben de hasta bir galatasaraylıyım. babamdan ötürü bu takımı tutmam da doğal. dün bursaspor gibi çok büyük bir camiaya hizmet veriyordum. ama orada da neredeyse en iyi oynadığım maçlar galatasaray maçlarıdır. bu da duygu ve profesyonelliği ayırıyor. samimi olmak lazım. profesyonellik önemli ama beni diğer takımlar da istemesine rağmen seçimimi tuttuğum takından yaptım

  (bkz: mustafa sarp)

  ------------

  sonuncusu dahil hepsinde sözlük yazarları helal olsun yürü be oğlum kim tutar seni minvalinde konuştu. hepsinde. şimdi bu adamın atleticoya gidip kendisini taraftara benimsetmeye çalışması, arda gibi bi futbolcu, bize elinden gelenin hepsini vermiş bir futbolcu için, kaypaklık oluyorsa sizin dilinizde anlaşamayız. çünkü benim dilimde kaypağın en büyüğü sizlersiniz.