• 3964
  artık baydınız .. ciddi şekilde hem de..

  neymiş, arda sürekli sakatmış. neymiş, kendine iyi bakmıyormuş. neymiş, onun kaptan olmasından utananlar varmış..

  kendi fikrimi değil, istatistikleri yazacağım önce; belki biraz insafları varsa utanırlar işkembeden sallayanlar ..

  arda turan, 2006 yılında mlada boleslav maçında parladıktan sonra o formayı bir daha çıkarmadı. galatasaray forması ile istatistikleri şöyle ;

  2006-2007 sezonu : lig-kupa-avrupa maçlarında toplam 36 maç - 6 gol.
  2007-2008 sezonu : lig-kupa-avrupa maçlarında toplam 44 maç - 8 gol
  2008-2009 sezonu : lig-kupa-avrupa maçlarında toplam 41 maç - 9 gol
  2009-2010 sezonu : lig-kupa-avrupa maçlarında toplam 47 maç - 11 gol

  kulüp kariyerinin yanısıra, 2006'dan beri giydiği a milli takım formasını 39 kez terletmiş ve 7 gol kaydetmiş.

  bu sezon arda'nın başına o rezil sakatlık gelmiş ve formasına bir türlü tam anlamıyla kavuşamamıştır. ancak biz o kadar günlük yaşıyoruz ki, daha geçen sene her türlü organizasyonda top koşturan adama sallamaya devam ederiz.

  gerçi bu durum, bizim kendi futbolcumuza bakışımızın özetidir. kewell geçen yıl son 10 maçlık dönemde doğru dürüst top oynamamış, bunun üzerine bir de 1 mayıs 2010 ibb galatasaray maçı'ndan önce bir avustralya gazetesine yaptığı açıklamada ' dünya kupası'na çok iyi hazırlandım' diyebilmiş, ancak bizim büyük taraftarımız gene onun sihirli gülüşüne takılmıştır. aynı futbolcunun 2011 asya kupası'ndaki performansından önceki ve sonraki galatasaray performansına hiç değinmiyorum zaten.

  ama işte arda'cık pek yakışıklı değil. fuck off yerine hasktr lan ordan der. gülümsemesi de pek hoş değil. bir kere kafası kocaman. adı arda, e bu isimde bir sürü tanıdığımız var bizim, arda da nedir yani, hiç karizmatik değil. adı bir cassio, bir harry falan olsaydı belki düşünürdük yani..

  seninle ilgili tek dileğim var kaptan. al sevdiceğini yanına, sıradan da olsa bir ingiliz kulübüyle anlaş, tugi'nin 30'undan sonra yaptığını sen bu yaşında yap. 36 yaşından sonra çıktığı manu maçı sonunda, tugay için '10 sene önce olsaydı ne pahasına olursa olsun takımıma katmak isterdim diyen alex ferguson'un aklını 10 sene öncesinden çel, o sıradan kulübü basamak olarak kullan. seni cahilce eleştirenler seni spormax'den izlemek zorunda kalsınlar. ingilizceni süper seviyeye getir, futbolu bırakınca bile orada kal, hoca ol. buralarda sürekli kendi efsanelerine sövenlere yaranamazsın, git oralarda efsane ol ki, futboldan zevk almaya devam et..

  ha yok ben buralarda kalıcam diyorsan, önce nüfus memurluğuna gidip adını şöyle fiyakalı bir gavur ismiyle değiştir, bi de o çirkin gülümsemene bir çözüm bul ..

  sonra bi de hakeme 'ibne' dersiniz ..
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!