• 1928
  şampiyon yönetim. ancak işleri bitmedi ve artık işleri sadece transfer de değil. sponsorluklar.

  stat sponsoru nef tüm bonuslarıyla birlikte yıllık 50-60 milyon tl arasında bir ücret veriyor(zamanla artıyor 10 sene sonunda ortalama 72.5 milyon tl). 3 milyon euro etmiyor.

  göğüs sponsorluğu sixt rent a car yıllık 50 milyon tl. 2.5 milyon euro.

  sırt sponsoru nesine.com yıllık 1 milyon tl veriyor. euro değil tl. 50 bin euro ediyor.

  kol sponsoru sayın dinçer azaphan'ın holdingi tunç holding de çok cüzi bir ücret veriyor.

  şimdi bunu hemen değiştirmemiz lazım. yarın değil şimdi. kombineler rekor yenilenmiş, genel satış 3 dakikada tükenmiş, parası neyse 10 katını versen bile tribüne gidemiyorsun, forma vb store satışları rekor kırıyor, galatasaray 1 sene önceki haline göre en az 10 kat daha cazip bir kulüp haline gelmiş, ufukta avrupa da var, bu sponsorlukların tamamının çok acil şekilde güncellenmesi gerekiyor.

  sayın başkan ve yönetimini eleştirecek çok az konu varsa biri de sponsorluklar. umarım bu yaz bu konuyla ilgili çok güzel haberler alırız. galatasaray nasıl ki kupalarda, başarılarda rakiplerden fersah fersah öndeyse sponsorlukta da olması lazım. bırak önde olmayı gerideyiz iki rakibimizden de bu konuda. euro kuru 25'lere dayanmışken takım maliyeti bonservis-maaş 75 milyon euro'lara yaklaşmışken ve bir de bankalar birliği anlaşmasının ana para ödeme dönemi gelmişken galatasaray stat sponsorundan 3 milyon euro civarı alamaz. sayın erden timur'da bu konuda gerekeni yapacaktır diye düşünüyor, hepsine teker teker başarılar diliyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın