• 46590
  la gazzetta dello sport:

  "istanbul derbisinde zaniolo şovu: fenerbahçe nakavt oldu, ıcardi de gol attı."

  "nicolo zaniolo'nun çığlığı. eski romalı süper lig'in son gününde fenerbahçe ile sıcak istanbul derbisinde galatasaray'ı bir adım ileri taşıdı. mauro ıcardi de gol attı ve ankaragücü'ne karşı belirleyici olmasının ardından ligde 22 gol olmak üzere toplam 24 gol atarak sezonu tamamladı. zaniolo, çok sıkıntılı bir sezonun ardından iki hafta önce istanbulspor maçında aldığı kırmızı kartı telafi ederek aslan gibi kükreyerek taraftarı önünde yılı en iyi şekilde kapattı. zaniolo üçüncü golde olduğu gibi yakın direğe korkunç bir şut attı. bu zaniolo'nun en iyi görüntüsü değil. bazı fiziksel zorluklar onu engelliyor."

  tutto mercato:

  "galatasaray şampiyonluğu büyük bir şekilde kutluyor. zaniolo'dan destek ve ıcardi'nin golü"

  "galatasaray için büyük parti. birkaç gün önce şampiyonluğa ulaşan okan buruk'un ekibi, sezonun son maçında fenerbahçe'yi 3-0 mağlup ederek istanbul nef stadı'nı ateşe verdi. zaniolo nihayet türk kulübünün formasıyla (belki son maçında) bir atel atan başkahraman."

  ispanyol as:

  "ezeli rakibin önünde parti"

  "türkiye şampiyonu galatasaray, 50 bin araftarın önünde ezeli rakibi fenerbahçe'yi 3-0 yenerek müthiş bir galibiyet sergiledi. goller, mauro ıcardi ve duble yapan zaniolo'dan geldi. okan buruk'un adamları son zamanlarda 2018/2019'dan beri şampiyon değildi ve mauro ıcardi kilit oyuncuydu: 22 gol attı. galatasaray 85 puana sahip, fenerbahçe'den sekiz puan fazla ve son gün her iki takım da takvimdeki rakipleri deprem faciasının ardından çekildikleri için otomatik olarak üçer puana sahip olacak. galatasaray taraftarları, ispanyol esintileri de taşıyan kupayı ülke genelinde sokaklarda kutladı. 83. dakikada sahaya çıkan juan mata, maçın ardından kazanamadığı şampiyonluk koleksiyonunu tamamladığı için çok mutlu olduğunu söyledi."

  beklene caps,

  https://gss.gs/GME.jpg

  (bkz: kıvançla okumak)

  :p
App Store'dan indirin Google Play'den alın