• 552
    galatasaray'ın şampiyonluğu ile sona erecek olan sezon. en yakın rakip penalbahçe görece kolay fikstürden yararlanamayıp puan farkını 6'dan aşağı çekemediler. (gerçi bizimkiler hayvan gibi şi yapıyorlar.) kalan maçlarına bakıyorum, içerdeki istanbulspor maçı dışında çok net kazanırlar diyebileceğim 2. bir maçları yok. bu saatten sonra ittirmeler, penaltılar da kurtarmaz. son ankaragücü maçı artık bunun son halkası idi. daha fazlasına cesaret, cüret edemezler. 29. haftadan itibaren puan farkı artarak son maça girilecektir. hiç boşuna türk telekom'da şampiyonluk maçı hayali kurmasın kimse, bizimkiler buna müsaade etmeyecektir. fm oynayanlar iyi bilirler son dakikalarda mağlup olan takım için ''göreceklerini gördüler zaten'' yazar. işte o söz penalbahçe için geçerlidir.

    sonunda iyiler mutlaka kazanır!!!

    evet az bir cümle değildir. bir çok sezon kağıt üzerinde bu yoğurtçulardan çok daha dar gelirle, kalite olarak aşağıda olan kadrolarla mücadele ettik.sezonda hikayesi olan, zulmü arşa çıkan, pislikleri ile her yeri kirleten bu sözde camiayı al aşağı etmeyi başardık. bizlerin gurur ve başarı ile bezenen yollarımıza ektikleri kıskançlık ve haset her defasında ellerine yüzlerine bulaştı.

    önümüzdeki ay bu zamanlar biz şampiyonluğumuzu kutlarken, onlar jesus dedelerinin neden 3 lü savunma oynattığını tartışmaya devam edecekler.
App Store'dan indirin Google Play'den alın