• 7143
  29 aralık 2022 sivasspor galatasaray maçının ilk yarısında nelsson'a yapılan net penaltı verilmedi. ilerleyen dakikalarda tempoyu arttırarak ilk yarıyı 1-0 önde kapattık. ikinci yarının başlarında sivasspor'un bir golü iptal edildi. 70 küsürüncü dakikalarda 1-1'i yakaladılar ama 90+5'de attığımız golle sahadan 2-1'lik galibiyetle ayrıldık. maç bittikten sonra güntekin onay+40 avare ve türk spor basının hepsi takımımız aleyhine bir konuştu pir konuştu. maçtan sadece 14 dakika sonra fenerbahçe futbol'da kara gün temalı paylaşım yaptı ve açıklama yapacaklarını söylediler. fenerbahçe, alakası olmayan bir maçta günlerce ortalığı yangın yerine çevirmesinden sonra yıllardır kullanılan ama hiçbir zaman açıklanmayan var kayıtları açıklandı! evet evet, fenerbahçe'nin isteğiyle var kayıtlarını açıklandı...

  3 ocak 2023 antalyaspor fenerbahçe maçının 90+8. dakikasında antalyaspor'un skoru 2-2'ye getiren muhteşem golü, haksız bir şekilde iptal edilmişti. bu karar skandaldan da öte bir karardı ama türk spor basının %90'ı üç maymunu oynamıştı. ha unutmadan, sivasspor maçımızdan sonra programa iğrenç bir şekilde başlayan güntekin onay, maçtaki hataların programdan hemen sonra yayınlanacak olan trio programında değerlendirileceğini söyledi. fenerbahçe, 1 puan çıkaracağı deplasmandan hakem desteğiyle 3 puan çıkardı. var kayıtlarını açıklayın dediğimizde ise, "tek seferlikti o" yanıtını aldık.

  23 ocak 2023 ümraniyespor fenerbahçe maçının son dakikalarında fenerbahçe'nin skoru 2-1'e getiren golü öncesi net bir faul vardı ama video hakem devreye girmedi. ümraniyespor'un 90+7. dakikada attığı gol ise hemen iptal edildi. neymiş, golden önce faul varmış! e fenerbahçe'nin golünden önce neden o faulü görmediniz? fenerbahçe, 1 puan çıkaracağı deplasmandan hakem sayesinde 3 puan çıkardı.

  29 ocak 2023 fenerbahçe kasımpaşa maçında kasımpaşa 1-0 öndeyken, valencia yine ve yeniden penaltı almış ve kullandığı penaltıyı da kaçırmıştı. her ne hikmetse atış tekrarlandı ve fenerbahçe durumu 1-1 yaptı. halbuki kaleci çizgiyi geçse bile, penaltı auta veya direğe çarpmışsa atış tekrarlanamaz kuralı ifab'da net bir şekilde yazıyor. maçta net bir kural hatası olmasına rağmen türk spor basınının %90'ı yine üç maymunu oynadı. penaltı tekrarlanmasaydı kasımpaşa belki yine yenilirdi ama belki de kazanacaktı kim bilebilir? https://gss.gs/o6n.png
  böyle bir örnek varken, "kasımpaşa zaten yenilecektii agaaa yaa" demek mantıksızlıktan başka bir şey değildir. nitekim hakem kararları sayesinde fenerbahçe güle oynaya 5-1 kazandı.

  şimdi birde saha dışında yaptıklarına bakalım:

  15 ocak 2023'de önümüze birden başkanvekilimiz erden timur ve tff yönetim kurulu üyesi hamit altıntop'un da aralarında bulunduğu bir fotoğraf düştü. galatasaray'ın ligi dizayn ettiği, şampiyon yapılacağı falan filan söylendi. fenerbahçe takımının belkemiği denilecek sayfalar yaptı bunu. halbuki tff'nin kulüplerle birlikte altyapı için ortaklaşa düzenlediği bir organizasyonmuş. galatasaray, fenerbahçe, beşiktaş yöneticileri falan da hep oradaymış ve birlikte belçika'ya gideceklermiş. yani orada fenerbahçe yönetim kurulu üyesi özgür özaktaş da vardı! yaptıkları bu algı patlayınca hemen tweetler silindi ve normal akışa geri dönüldü. bunlara bunu yaptıranın kim olduğunu söylemeye gerek yok değil mi?

  saha içinde bile saha dışındaki masalarla kazanan fenerbahçe kulübünün adını anmak istemediğim x ve y şahısları, durup dururken açıklama yapıyor ve futbolu saha dışına çıkarmayalım diyor. sonra y kişisi de, dursun özbek'le program yapma teklifinde bulunuyor! bak bak, pişkinliğe bak. saha dışına çıkmayalım diyor ama saha dışında düelloya davet ediyor. neyse ki dursun özbek kibarca geçirdikten sonra bu sefer kendi internet sitelerinde kulübümüze fetö iması yaptılar. bu arada onları bu açıklamalardan 2 hafta önce kendi evlerinde 3-0 yendiğimizi* de gururla yazayım.

  tüm bunların yanında haluk yürekli, gökhan dinç, ali naci küçük ve nevzat dindar'ı tehdit ettiler.

  bitti mi? tabi ki de bitmedi.

  15 ocak 2023 gaziantep fk fenerbahçe maçı ndan sonra trtspor'da yorumculuk yapan necati ateş'in kurduğu bir cümle yüzünden gözdağı verdiler. 29 ocak 2023 fenerbahçe kasımpaşa maçı sonrası trtspor yorumculuğunda ise yoktu!

  ahmet ercanlar, bbo sports ve nice fenerbahçe holiganları, diğer bir tabirle galatasaray düşmanlarını twitter'da takip edip kulübümüze ağır ithamlarda bulunan tweetleri beğenen ve fenerbahçe üniversitesi ücretli danışmanı olan lale orta'nın mhk başkanlığına getirilmesinde kimin parmağı olduğunu da yine biliyoruz değil mi?

  bakın sadece 1 ayda bunlar yaşandı! şampiyonluk için her şeyi mübah görüyorlar ve ellerinden geleni ardına koymuyorlar. arda güler estirdi, valencia gol kralı olacak, ferdi çok iyi demeden önce bunları da hatırlayın ve ona göre aksiyon alın. eğer aksiyon almazsak, göz göre göre şampiyonluğumuzu çalacaklar haberiniz olsun.
App Store'dan indirin Google Play'den alın