resim
Necati Ateş
Görev:Yardımcı Antrenör
Takım:-
Yaş:43
Uyruk:Türkiye
 • 2154
  katıldığı hemen hemen her programda haksız bir şekilde kovulduğunu söyleyen veya bunu ima eden yardımcı antrenör.

  dün akşam trtspor'da yayınlanan stadyum programında da "türkiye milli takımı proje yeri değil. biz galatasaray'da proje yapalım dedik ama kovulduk.." tarzı açıklamalar yaptı. sırf kendisini aklamak için birbiriyle o kadar çelişen o kadar saçma yorumlar yapıyor ki gittikçe antipatikleştiğini bilmiyor.

  şunu sorayım kendisine, madem milli takım proje yeri değil, nasıl olur da galatasaray proje yeri olsun? ülke şartlarından dem vurmasını biliyorsun, e o zaman ülke şartlarına aykırı olan şeyi neden istiyordunuz sayın necati bey? ülke şartlarından yakınmasını biliyorsun, e o zaman nasıl olur da hemen galatasaray'da iş bulabiliyorsun? senden çok daha profesyonel, çok daha işini bilen adam yok muydu da sen geliyorsun? bal gibi de vardı ama işte liyakat yoktu!

  işte biz proje yapalım dedik bizi kovdular ama marcao, nelsson, sacha boey için 15-20'yi konuşmasını biliyorlar diye de sürdürdü açıklamasını.
  cicaldau: 6.5 milyon euro
  morutan: 3.5 milyon euro
  berkan: 4 milyon euro

  bak sadece bu 3 oyuncu için 13.5 milyon euro harcadık. marcao'yu ise görünürde net 12'ye sattık. yani yaptığınız bir doğruyu, birkaç yanlışla yerle bir ettiniz zaten. sadece bonservis olarak da değil, mesela aytaç'ın bizde işi neydi? oğulcan çağlayan sürecine ne diyeceksin? arda turan neden geldi? tıpkı aytaç gibi fatih öztürk ve jimmy durmaz'ın da bizde işi neydi? madem proje fikriniz vardı, neden gustavo assunçao oynatılmadı? madem proje diyorsunuz, neden ozornwafor'a görev vermekten korktunuz? lan tamam hadi proje dediğiniz şey iyi isimlerle olacak, e o zaman niye aldınız abi bu adamları?

  aynı programda, türkiye'nin faroe adalarına yenilmesi kabul edilemez dedi. peki bende sana sorayım, galatasaray'ın 2. lig takımı denizlispor'a elenmesini* nasıl kabul edebildiniz? koskoca galatasaray'ın bulunduğunuz dönem boyunca 10-11-12. sırada olmasını nasıl açıklayacaksınız? gerçi boşa soruyorum çünkü açıklayamazsınız!

  ülkenin en büyük problemi bu işte. yani kimse sorumluluk almıyor. x suçlu, y suçlu, z suçlu ama kişinin kendisi asla suçlu değildir. sınava hiç çalışmayıp düşük not alan bir öğrenciye nasıl ki hoca takmışsa, onca başarısızlığa rağmen taraftarın suçlu olması aynı nedendendir.
App Store'dan indirin Google Play'den alın