• 37
  spor ayağı hakan şükür'le özdeşleşmiş organizasyon.

  nihal olçok halk tv'deki son röportajında 9 fetö'cü ismi verdim diyor ki, verdiği isimlerden biri şu an bakan.

  bir işadamı düşünün "milat" dedikleri 17-25 sonrası da cemaatte görev almış, ne tutuklandı, ne soruşturuldu.

  bir şahıs düşünün 15 yıl bank asya'da çok üst düzey yöneticilik yapsın sonra gelsin halk bankası'na genel müdür ve spk'ya başkan yapılsın.

  tüm bunlar dururken fethullahçı olduğu için akp tarafından milletvekili yapılmış siyasi hakan şükür'ü linç edip tarihi başarılarla dolu futbolcu hakan şükür'ü persona non grata veya "terörist" ilan etmek işi bağlamından koparmaktır. hakan şükür ülkenin rejimini değiştirmeye yönelik bir organizasyonun parçası ise adil mahkemeler kurulur yargılanır. adamına göre yargılama veya yargılayamama yapılırsa insanların adalete olan duygusu da ikilem içerisinde olur.

  işin diğer çok önemli ve gözden kaçan boyutu da şu; örgüt üyeliği bir suçtur eyvallah. ama bir diğer suç da yardım ve yataklıktır. bunları kollayıp büyütenleri allah affettiyse neden eline silah almamış, darbeye katılmamış hakan şükür'ü allah affetmiyor, suçun vasfına mahkemeler mi karar veriyor allah mı, bu da ayrı bir konu.

  futbolcu hakan şükür hatasıyla sevabıyla bizim kralımızdır. galatasaray tarihinden silmeye de kimsenin gücü yetmez. bugün konjonktür gereği kendisine vebalı gibi davrananlar bir zaman gelir daha önce de olduğu gibi el pençe divan durur. benim gibi cemaatin iktidar olduğu zamanlarda da dik durabilmiş, boyun eğmemiş, el pençe divan durmamış, dershanelerine gitmemiş, gazetelerine, sendikalarına derneklerine abone, üye olmamış 40 senelik fikri hür vicdanı hür galatasaraylılar futbolcu hakan şükür'ün cemaatçiliğini tasvip etmese de galatasaray tarihine kattıklarını unutacak kadar nankör de değildirler.
App Store'dan indirin Google Play'den alın