• 4
  19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçı'nın sorumluluğu ince ince üzerine atılan örgüt.

  aspor'da şu anda türkiye'de bu olaylar ilk kez olmuş gibi anlatılıyor şu an. yıllardır bu işle uğraşıyoruz, ilk kez böyle bir şey görüyoruz diye diye algı kasıyorlar.

  drogba sokunca sahaya giren on binlerce şerefsizden sonra bu laflar ettiniz mi lan? fatih terim'in kadıköy'de kafasının yarılmasına ses ettiniz mi bu kadar? avni aker'de terör estirirken ts taraftarı, bu kadar konuştunuz mu? kadıköy'de kupa kaldırdığımız günü sokakta polis arabası yakanlara da böyle imalarda bulundunuz mu lan?

  hiç boşa kürek çekmeyin. şu anda muazzam bir eğlence var bizim açımızdan. siz haftalarca bibirinizi yiyin böyle.
 • 5
  galatasaray düşmanları tarafından başarılarımızın mimarı olarak gösterilen hain terör örgütü.

  ulan haysiyetsizler madem dualarınız o kadar çok işe yarıyor edin duanızı da dursun özbek denen haysiyetsiz başkan seçilmesin. bir işe yarayın...

  gerçi siz ne kadar vatan hainiyseniz dursun da o kadar galatasaray hainidir.

  (bkz: 26 mayıs 2018 galatasaray seçim genel kurul toplantısı)

  (bkz: fetö'nün dualarıyla dursun özbek seçilmedi :(()
 • 6
  takım kursa şampiyonar liginde çeyrek final görebilecek olan terör örgütü. siktir edin makulebeyi gelin futbola.

  uğur boral: fetö sohbetlerine o dönem fenerbahçe’deki arkadaşlarım ile takımca katılıyorduk.
  katılanlar şunlardı; tuncay şanlı, serdar kulbilge, kerim zengin, bekir irtegün, emre belezoğlu, orhan şam, gökhan gönül.

  (savcilik ifadesi - hürriyet)
 • 7
  götü sıkışanın arkasına saklandığı örgüt. son olarak 30 temmuz 2018 aziz yıldırım açıklamalarında karşımıza çıkmıştır. fenerbahçe’nin borcundan tutun galatasaray’ın şampiyonluklarına kadar her şey aziz yıldırım tarafından fetö’ye bağlanmıştır.

  fetö kimsenin ne olduğunu sorgulamadığı bir örgüt. mesela kaç terör eylemi yaptılar açıkçası bilmiyorum. bilen varsa özelden aydınlatsın, ekleyeyim. 15 temmuz desem terör eylemi değil, askeri bir darbe girişimi. kaldı ki 15 temmuz öncesi de bunlara terör örgütü deniliyordu. 15 temmuz öncesi hangi terör saldırısını yaptılar bilen varsa aydınlatsın. 17 - 25 aralık gözaltıları, akp ve liderine yönelik telefon kayıtları olduğu iddia edilen ses kayıtları terörist bir eylem midir mesela? bunlara devleti ele geçirmeye çalışan tarikatçı ve dinci bir çete, suç işlemek için oluşturulan islamcı bir örgüt falan deseler daha cuk oturacak gibi geliyor. sonuçta yaptıkları işler devletin, hükümetin atamalarıyla, işbirliğiyle, destekleriyle yapıldı. bu minvalde menzilcilerin ve diğer tarikatların da hedefi devlet içinde yapılanma değil midir? devleti ele geçirerek kendi ideolojilerini iktidara taşımak değil midir? ben ne pkk’nın, ne eta’nın ne de ira’nın vali atadığını, banka işlettiğini, okul dershane açtığını, tsk veya ispanya, ingiltere ordusunun rütbeli kadrosunun yarısını ele geçirdiğini duymadım. mesela tck’da terör örgütü üyesi olmak 12 yıl, yardım yataklık 3 yıl 9 ay ceza gerektiriyor. bu valileri, askerleri, emniyet personelini atayanlardan 3 yıl 9 ay yardım ve yataklık alan var mı bunu da merak ediyorum. fetö mevzusu maalesef acayip sulanmış bir mevzudur. bu ülkenin solcularının boğaz’ı patladı yıllardır “fethullahçılar devleti ele geçiriyor” diye, çıktı bakanlık yapan adamlar sahip çıktı bunlara. vali yapıldılar, general yapıldılar, kaymakam yapıldılar, hakim savcı yapıldılar, müdür, müsteşar yapıldılar, eğitimi, adaleti, emniyeti teslim ettiler, türkçe olimpiyatlarında açılış konuşması yaptılar. gel gelelim hiç biri suçlu değil, hakan şükür terörist, onu vekil yapanlar yatakçı değil; hadi oradan.