• 47
    organize kötülüğün son kurbanı. hande sümertaş'a yapılan saldırılar aslında kendisine değil, galatasaray'a yapılan saldırıların bir uzantısı. manası şu; galatasaray'ın hiç bir ferdi herhangi bir yerde görev alamaz, biz buna izin vermeyiz. her mevki, her köşebaşı bizim istediğimiz, bize ait isimlerden oluşturulacak. bugün hande, yarın ali, deniz, zeynep vs. galatasaray'a ilgin veya bir bağlantın varsa başına gelecek budur.

    galatasaray, kendi bünyesinde hizmet etmiş isimleri korumayı başaramadığı sürece giderek yalnızlaşacak ve güçsüzleşecek. ah benim sahipsiz kulübüm ah! bugün bu sahipsizliğin muhattabı, divan kurulu, genel kurul ve yönetim kuruludur. kişisel çıkarlarınız ve kulüp içi siyasetinize kurban ediyorsunuz koca camiayı. türkiye'nin hem nitelik, hem nicelik olarak en büyük camiasını el birliği ile sahipsiz bırakıyorsunuz.

    suyun öte yanında iş bağlantılarını ve maddi gücünü kullanmasına rağmen başarısızlıkla imtihan olan bir güruh varken, sizin bu koltuk sevdanız yüzünden iplerimizi koparıp gidemiyoruz. kişisel çıkarlarına dokunduğu anda galatasaray'ı ve galatasaraylılığı ikinci plana atan, galatasaray başarısızlığını yönetim kurulunu zor durumda bırakabilmek için gücü varken engellemeye çalışmayan, galatasaray'a karşı yapılan bu ittifaklara ve saldırılara kendi iş bağlantıları ve nüfusu doğrultusunda karşı durmayan bütün üyeler, hande sümertaş'a yapılan bu saldırının sebebidir.

    galatasaray etiği ve kültürü hepinizin ağzında sakız ve çıkarlarınıza silah olmuş durumda. fatih terim'in, bir maç sonrası galatasaray'ı bütün organları ile tek vücut olmaya ve bu sistemli saldırılara hep birlikte karşı durmaya çağırması da boşa gitti sizlerin bu çıkar çatışmalarınız yüzünden. bu cümlelerimi eksiksiz olarak galatasaray spor kulübü başkanından, genel kurul üyelerine kadar hepiniz üzerinize alabilirsiniz. galatasaray'ı taşıması gereken sizler, binmişsiniz son yüzyılı spor, önceki yüzyılları kültür ve eğitim camiasının öncüsü galatasaray'ın sırtına savuruyorsunuz kendi rüzgarınızın doğrultusunda. size helal etmiyorum hakkımı beyler, bayanlar. sizin yüzünüzden döktüğüm gözyaşlarının, uykusuz kaldığım gecelerin, öyle veya böyle tribünlerde yitirdiğim sesimin bana verdiği güç ile hakkımı helal etmiyorum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın