• 225
    yılların fm/cm oyuncusuyumdur. 99'dan beri menajerlik oyunlarını oynarım. premier manager'den tutun da cm/fm serilerine kadar oynamadığım oyun türü kalmadı. bakın iddia ediyorum, özellikle son 3-4 yılda fm'nin artık bu işte tekel olmasıyla beraber oyunu hiç sikine takmadan, eksiklerini ve sorunlarını düzeltmeden oyunu piyasayı sürmesi kadar saçma bir iş hayatımda görmedim.

    bu ne rahatlık birader? kitleyi oturttunuz diye, "nasıl olsa ne yaparsak yapalım oyunu satarız" düşüncesiyle mi hareket ediyorsunuz. ulan 5 senedir direkten dönme bugını çözmediniz be. ayıptır amk! her maç en az 3 top direkten döner mi? böyle iş mi olur? adamda ne heves bırakıyorsunuz ne keyif. 15 şutum var 5'i direk. rakip 2 kere geliyor maçı alıyor. abartmıyorum maçların yüzde 80'i bu şekilde. delirmemek isyan etmemek mümkün değil.

    benim gibi yıllarca bu seriyi oynamış adamı bile kendinizden soğuttunuz. son 3-4 yıldır orjinal oyun almayarak ne kadar doğru karar vermişim. bundan sonra da bok alırım. amk aptalları sizi.