UEFA Şampiyonlar Ligi Karşılaşması
0 - 1
 • 68
  elimizdeki bu sefer gerçekten tarihi bir fırsat var.

  şimdi biz bunları evimizde yenersek, psg'nin de brugge deplasmanından galibiyetle ayrılması durumunda direkt olarak ikinciliğe yükselmiş olacağız.

  real madrid'in bu maçı kaybetmesi durumunda teknik direktörleri zidane istifa kararı alabilir. galatasaray, real madrid'e teknik direktör değiştirtecek kadar büyük bir takım diyecek yıllarımız olacak.

  gelelim en önemli kısma; yine bu maçı yendiğimizi varsayalım. şampiyonlar liginde diğer grupların bütün maçları unutulacak ve uluslararası bütün medya real madrid'in kötü gidişatını konuşacak. belki de teknik direktör değişikliğine götürebilecek bu kötü gidişat, galatasaray'ın galibiyeti üzerine konuşulacak. taraftarlarımızın gürültülü bir maç çıkarması da, stadımızı tekrardan cehennem olarak duyurtacak. bu bile ileri ki zamanlarda rakip futbolcular için çok büyük bir psikolojik baskı olacak. zaten biliniyordu ama bu sefer sert bir şekilde geri hatırlanacak.

  real madrid bize yenilmenin üzüntüsünü tekrardan yaşayacak. barcelona, atl. madrid taraftarları uzun süre galatasaray diye bağıracak. son 6 yılda 4 kez şampiyonlar ligi kupasını kaldıran real madrid'in galatasaray'a yenilmesini bütün şampiyonlar ligi takımı ve taraftarları konuşacak.

  dahası da var. evimizde real madrid'i yine yenmenin gururunu yaşayacağız. psg ve real madrid'li gruptan çıkma şansımız artacak. son maçlarda çok çok kötü olan galibiyet yüzdemizi, sadece 1 maçla unutturabileceğiz. ülke puanını yükselteceğiz. 3 milyon euro'ya yakın para koparacağız. yönetim, futbolcu, taraftar olarak kenetleneceğiz. uluslararası arena'da adımızı tekrardan duyuracağız.

  evet, sadece 1 galibiyetle bunlar olacak. eksiği var fazlası yok. vurduğumuz gol olsun.