• 3644
    dünyanın gelmiş geçmiş en iyi son vuruşçularından biri. gerçek bir 9 numara. porto ve atletico madrid kariyerlerindeki gollerine bir bakın, bu adamın kaplan lakabını neden aldığını göreceksiniz.

    canım hocam fatih terim, psg maçı öncesi ''biz futbolculara göre sistem oluşturmuyoruz'' dedi. ben buna maalesef katılmıyorum. elinde böyle bir süper star varsa oyun şablonunu ona göre oluşturmak durumundayız diye düşünüyorum. bu adamın ceza sahası içerisinde topla buluşamadığı her an bana kaybolan yıllarımı aklıma getiriyor.

    futbol elbette takım oyunu ama bakın bugün koskoca barcelona bile lionel messi'ye bağlı bir oyun oynuyor. o olmadığı zaman takım resmen celta vigo'ya evriliyor.

    keza real madrid'in yıllarca cristiano ronaldo'nun ekmeğini yemesi gibi. adam gittikten sonra sudan çıkmış balığa döndüler.

    neyse lafı fazla uzatmayalım; ben falcao'nun şu an mutsuz olduğunu düşünüyorum. harika bir şehirde yaşıyor, mükemmel bir ailesi var, milyonlarca taraftar ona aşık, iyi para kazanıyor, tam bir güney amerikalı futbolcunun istediği gibi ateşli tribünler önünde oynuyor ama ceza sahası içinde çok yalnız. yalnız insanlar hep mutsuzdur.