• 37608
  "golden önce pozisyon korner değil. ozan topa vuruyor yarım metre farkla auta gidiyor, ozan bile şaşırıyor korner olduğuna o top gol oluyor. geçen haftaki yangından sonra olay ankaragücü'ne patlayacak. ayıptır bunlar hadi gidin ya."

  "fenerbahçe geçen hafta itiraz etti. herkese göre kural hatası yok. top rakibe çarpmadan kornere gitti gol attı. var bakmayacak buna ne bakacak? var'ın kornere bakmadığını biliyorum ama gol oldu? ben içerden birine sordum bakılmalıydı dedi."

  "yayıncı kuruluştan görüntü alıp federasyon'a veriyorsa bu rezalettir. bana da ver o zaman görüntüyü. bugün korneri yarı bitince gösterdiler!"

  "hakem ve gözlemci alanya fener maçı için benim yazdığım rapor değişmeyecek diyor. bunlar ek rapor yazarsa maç tekrar edilir. yazmamışlar. zekeriya alp bu yüzden maç tekrar edilirse giderim demiştir. ben olsam bende aynısını yaparım."

  "hakem ve gözlemcinin yazdığı haşa futbolun kuran-ı kerimidir. onlar ne yazdıysa uyacaksın. gidip değiştirirse raporu hakem ve gözlemci maç tekrar edilir. ama değiştirmiyorlar, kararlarımız doğru diyorlar, maç tekrar olmaz."

  "fenerbahçe yöneticilerinin federasyon ile dirsek teması var mı zekeriya alp'in açıklamaları bu yönde gibime geliyor."

  "alanya çıktı çatır çatır yendi, kağıda mı güveniyorsunuz."

  "reha sen korner skoru etkilemedi diyorsun ama geçen hafta ki taç etkiliyor bu hafta fenerbahçe lehine korner veriliyor gol atıyorlar etkilemiyor oluyor. korner bile yok.yok ya bırakın abi bu işleri."

  "kenan evren döneminde bir maça haksız şekilde hükmen galip tayin edilmişti. alanya maçı tekrarlanırsa ne farkı var o dikta döneminden. zekeriya da bunun için tavrını koydu. ben tanırım zekeriyayı dürüst adamdır".

  "şike yaptılar sahaya yansımadı dediler, ne anlatıyorsunuz ya."

  "benim için kapanmadı abi o iş ben gördüm yaşananları, beni kimse susturamaz."

  erman toroğlu