• 37366
    "fluminense ile fiorentina arasındaki transfer görüşmeleri çok uzun sürdü ama sonunda fiorentina gibi büyük bir kulübe transfer oldum. hafta sonu juventus'a karşı oynamaya hazırım. çok hafif bir sakatlığım vardı ama geçti. şimdi karar teknik direktörün. ben zlatan ibrahimovic'i teknik ve kalitesiyle örnek alan bir forvetim. idolüm, fiorentina'da benim gibi 9 numarayı giyen gabriel batistuta. bu iki efsanenin ayak izlerini takip etmeye çalışıyorum.

    menajerim bana fiorentina'nın ilgisini söylediği zaman çok heyecanlandım. gelenekleri olan çok büyük bir kulüp. gelince bu büyüklüğü hissettim. kendimi hazır hissediyorum. ribery ile yan yana oynamak harika olacak. kariyeri, onun nasıl büyük bir oyuncu olduğunu anlatıyor zaten. bir rüyanın gerçek olması gibi. fifa'da sürekli ribery'i seçerek oynardım.

    (menajerinin real madrid iddialarına ilişkin olarak) söyledikleri doğru. real madrid ile fluminense arasında görüşmeler oldu. o dönem sakattım ve görüşmeler de sonuç vermedi. ben fiorentina'ya geldiğim için mutluyum. hedefim tekrar brezilya milli takım forması giymek ve italya futbolunda kendimi ispat etmek."

    pedro guilherme