• 51
  uzun bir aradan sonra ilk defa bu sene almayacağım veya uzun süre oynamayı düşünmediğim oyun.

  bu oyuna pro club modu ile başlamıştım hatta modun ilk olduğu fifada ( yanılmıyorsam fifa 11) donanimhaber üzerinden çok güzel bir takım kurmuş top 100'e kadar girmeyi başarmıştık fakat zaman ilerledikçe bu evlilikte işin içine girince bu moda vakit ayıramaz oldum ve daha çok single modlarda, ultimate team'de takılmaya başladım.

  fifa 19 itibariyle de ultimate teamdeki momentum dalgametresi yüzünden de bir gece ansızın 4-5 tane ikondan oluşan takımımı sinir hastası olmamak adına sildim ve o gün bu gündür fifaya bir daha bulaşmadım. çarçöp adamlı rakibin sırf zayıf rakibi de oyuna alıştırmak için tezgah edilen momentum uğruna emek ve çaba sarf ederek aldığım ikonların içinden geçmesine, saçma sapanlı goller yenmesine tahamül edemedim.

  demoyu oynamadım ama fifa 20 için gelen ilk yorumlarda oyunun fifa 19'un ufak tefek makyaj yapılmış hali olduğu yönünde yani yine o rezil momentum var, yine kariyer modunda adam akıllı değişiklikler yok. oyuncuların ağzına bir kaç ufak yenilikle(volta gibi) bir parmak bal çalınmış hepsi bu.

  an itibariyle pes 20'yi satın alarak bu oyunu almamak için ilk kararımı aldım. özellikle youtube da organize ataklarla atılan ve farklı pozisyonlardan gelen goller çok hoşuma gitti. bu dakikadan sonra sinirlenmek için değil şu lanet oyunları eğlenmek için oynamak istiyorum.

  artık black friday olursa ya da sağlam bir indirim yakalarsam belki fifa alırım fakat oyunun yeni serisinde de fifa 19 gibi sinir hastası olmayı hiç ama hiç düşünmüyorum.