• 41
  --- alıntı ---

  "geçen sene galatasaray yalnızlaştırılmaya çalışılıyor gibi bir ortam yaratıldı. 'örgütlü organize işler ama amatör' demiştim. bu sene profesyonelce işler var. sözlerime alınmışlar demek ki artık profesyoneller. bunu bu maç için söylemiyorum. dışarısı için söylüyorum.

  esasında bunun için geçen seneye bakmak lazım. bugün galatasaray ile ilgili lehine bir şey var ise lütfen çıkıp söylesinler. bülent yıldırım ve serkan çınar gibi iki hakem alındı. iş oradan başladı. insan emeğini, alın terini, çıkar ve kötülük ittifakına yem eden kim varsa elbette karşılığını birgün alacaktır. bu iki hakem de itibarlı hakemlerdir ama siz bunu böyle hazırlarsanız. geçen seneden itibaren düşmanlar bizim adımıza dost oldular. galatasaray'ın yalnızlaştırılmasına yönelik bir algı süratle yapılıyor. ancak geçen sene ben hatırlarsanız 'organize ama amatör bir kötülük var' demiştim. herhalde benim amatör lafıma alınmış olacaklar ki bu sene çok profesyonel hamleler görüyoruz.

  galatasaray camiasına sesleniyorum. bunun karşısında bütün olmak lazım. içeride sıkıntıya sebebiyet vermeden dışarıya bir bütün halinde karşı durmalıyız. bakın tüm maçlara. bugün mesela maçta galatasaray adına bir şey yok ama öyle bir şey var ki, emek boşa, bu kadar mesai, ömür tüketme, fedakarlık, mücadele boşa sayılıp başka algılar oluşturulmaya çalışılıyor."

  --- alıntı ---

  hocamızın ağzından çıkanları kelimesi kelimesine üzerlerine alınmışlar belli ki. başkaları söyledi mi fikir özgürlüğü olur fatih hocamız söyleyince 4 maç ceza veriyorlar. nerenize alınırsanız alının bundan sonra her sözünüze karşı söz işiteceksiniz.