• 14
  fenerbahçeli nihat özdemir tff başkanı yapıldı.
  koç holdingin taşeronu olan beşiktaşlı zekeriya alp mhk başkanı yapıldı.
  tff kurulları fenerbahçe ve beşiktaşlılardan oluşturuldu
  maç görüntülerinin açık kanallara verilmesi engellendi.(herkes fenerin 3 penaltı attığı maç normal dün akşam kayseriyi yendiğimiz maç sıkıntılı sanıyor bu sayede.)
  medyanın tamamına yakına fenerbahçe ve beşiktaşlı trollerden oluşturuldu.
  galatasaray lehine hata yaptı algısı yaratılan hakemler cezalandırılacak mesajı verildi., aleyhine hata yapanlar ödüllendirildi.
  anadolu kulüplerinin başkanları ffenerbahçe ve beşiktaş maçlarında aleyhlerine daha çok hata yapılmasına rağmen pişmiş kelle gibi sırıtırken galatasaray maçından sonra hakemin doğru yada yanlış karar verdiğine bakmaksızın hakem konuştu.
  galatasaray kulübesi her deplasmanda saldırıya uğramaya başladı.
  galatasaray'a ücretli olan oyuncular fenerbahçe'ye bedava verildi. dahası vedat vuriqi biz fenerbahçe'den daha çok para teklif etmemize rağmen bazı siyasi odakların da devreye girmesi sonucunda daha az paraya fenerbahçe'ye verildi.
  aynı şekilde saha içinde de oyuncularımızın nizami kaptıkları toplarda bile temas olmamasına rağmen rakip oyuncular yerlerde taklalar atmaya başladı. özellikle deplasmanlarda o taklalar ve uğultuların sonucunda faul olmayan pozisyonlarda bile hakemler faul vererek oyunumuzu baltalamaya başladı. bu arada dün* nzonzi kaleyi cepheden gören bir noktadan topla buluştu. kaleyi göremiyordu. çünkü önünde hakem vardı! buna benzer tabloyu kaç kere yaşadık.