• 18
  malesef bu ülkenin az veya çok eğitimli fark etmez, şark kültürünün etkisinde kalan hayvanları bir kadınla bir kere oldu mu bedeninin sahibi sanıyor kendini ve ayrılmayı vs kabullenemiyor. şerefsiz it soyu kendisi boşandığında her haltı yiyebilir ama eski eşe hayat zulüm, bırak sevgili bulmasını yaşamasını kabullenemiyorlar.

  bu soysuzların kimyasal hadımla ömür boyu yatması lazım, sülalesinden yardakçı çıkarsa onlara da kimyasal hadım, yardakçı kadınlara da histerktomi (rahim alınması) şart.

  bu tür cinayetler yıllardır var şimdi teknoloji sayesinde hepimiz öğreniyoruz. mesela iç anadolu, doğu anadolu ve güney anadolu da yaşayan kızlarımız, kadınlarımız neler çekiyorlar, nasıl katlediliyorlar aklınıza gelse kanınız çekilir yaşama sevinciniz biter.

  devlet başa kuzgun leşe diye bir laf vardır, devlet reflekslerini hatırlayıp bu soysuzların canına okumadıkça bu hayvanlar şule çet gibi, özgecan aslan gibi, münevver gibi nicelerinin ruhu huzur duymaz. bu soysuzları ibreti âlemlik ceza ile cezalandırıp yurdun dört köşesine haberini yaymazsan nice hayvanlıklar olur.

  gidiyorlar muhtarı imamı dahil genç kıza 20 30 kişi tecavüz ediyorlar, polisleri de telkinle engelliyorlar neler neler...

  medeniyet için acımayacaksınız , avrupa da veya amerika'da polisler acıyor mu? hukuk acıyor mu? iyi hal garabeti var mı?
  yoksa feodal leş kabile düzeni kuytu köşede devam eder durur...