• 2339
    arkadaslar genel olarak yasanan şu 45 günlük surecte benim anladığım kadariyla monaco basta kendisinden yıllık ucreti yüksekliği nedeniyle kurtulmak istedi ve menajerine de istediği takimla görüşebilir,bonservis istemiyoruz ama 3 milyon ve civari ne gelirse kâr bi kısmı da senin payin demişler menajerine. bizimkiler de falcaoyla anlaşıyorlar 5 civari bi paraya. sonra kulüp diyorki 3 verin bizimkilerde diyor ki hallederiz sorun degil iliskileri ilerletiyorlar. monacoyu bonservissiz ya da cuzi fiyata ikna ediyorlar. onlar bize yaptiklari centilmenlik anlasmasi geregi diyorlarki biz size bedava verdik falcaoyu siz de bizi forvet alana kadar bekleyin diyorlar. ondan dolayi abdurrahim.albayrak'in fotosu düşüyor, yuzde 99 bitti gibi aciklamalar yapiliyor.

    monaco ilk 2 hafta aldiklari agir yenilgi ve piyasadaki forvetlere bakinca falcaonun degerini anliyor ve ciddi ciddi istemedikleri adama sozlesme teklif ediyorlar. ama falcao kararini vermis,evini satmis,otele yerlesmis ve istanbuldaki evi icin mimarla(safak çak) evini bile dizmis.onun da ne kadar bize gelmeye hevesli oldugunu az cok anliyoruz.

    ha bu kadar niye yazdim onu soyleyeyim. bana gore falcaonun gelmeme ihtimali var. hem de son gelismelere bakilirsa monaco gercekten birakmak istemiyor. bence bu mesele 2 güne cozulmezse modeste ve alan olaylarina dönüp son güne kadar sarkma ihtimali var. bu da felaket bi tablo olur. hala yediğimiz kazıkları cikaramadik(6 ay forversiz oynadik,6 ay icinde kostas ve diagneye bayildigimiz parayi cikaramadik)

    bende herkes gibi heyecanlandim falcaoyu duyunca ama bi yerden sonra da mantikli olmak daha iyi. falcaoya biz seni istiyoruz ama 2 gun içinde çözdün çözdün yoksa herkes kendi yoluna. eger bu sekilde olur falcao gelmezse yönetimi gram suçlamam. ellerinden geleni yaptilar derim. ama 11 gun kalmis transfer bitimine hala forvet alamazlarsa o zaman üçüncü kez ayni hataya düştükleri icin en cok ben elestiririm.

    edit:bunlar tamamen kendi kişisel görüşüm,gercekte olmayabilir. bu kadar uzamasinin nedenini baska yorumlayamiyorum çünkü dile kolay 45 gun olmuş.