• 3230
    kendisine florya'dan çıkma yasağı getirilmeli. kesinlikle iyi niyetinden zerre şüphem yok fakat transfer komitesi kurulmayıp, abdürrahim albayrak'ı görüşmelere yollamak, evin iç mimarisini yapmak için, işini çok iyi yapan bir boya ustası tutmak gibi bir şey. **

    sen bu adamın bu işi yapamadığını üst üste bütün transfer dönemlerinde tecrübe edip, hala falcao ile görüşmesi için monte carlo'ya abdurrahim albayrak'ı gönderiyorsan, sen de bu işten anlamıyorsun demektir. daha 1 sene olmadı kendisinin pato ve alan için arabistan'a gidip, sırıta sırıta "bize çok güzel yemek ısmarladılar he he" diye geri gelmesinin üzerinden. o gün "transfer işlerine bundan sonra karışmayacaktır" diye açıklama yapılıp varını yoğunu florya'ya harcaması gerekiyordu.

    fakat gözlemlerime göre abdurrahim albayrak maddi konularda mustafa cengiz ve ekibine çok katkı verdiği için mustafa cengiz de kendisine bir şey söyleyemiyor.

    edit: bu arada konunun falcao transferi ile de hiç bir ilişkisi yok. her fırsatta söylüyorum. istiyorsa messi'yi transfer edelim, kendisinin görevi transferler ile ilgilenmek olamaz, olmamalı.

    edit2: en ofsayt entry’m olmuş. derdimizi anlatamamışız demek ki. üzüldüm. canınız sağolsun.