• 3227
    abdurrahim albayrak ile ilgili bir sıkıntı var. taraftara #abdurrahimfalcaonerede tag'ini açtırtacak kadar büyük bir sıkıntı hem de. kendisine transfer yapıyor veya yapamıyor demiyorum ama onun ortada dolanması antipati oluşturuyor. mesela işi bilen birisi falcao ile sarmaş dolaş olan fotoyu imzalar atılmadan atmazdı. lakin abdurrahim albayrak'ın bu hareketi, iş bilme anlamında yusuf erdoğan’ın imzayı atmadan galatasaray forması giymesinden farksız maalesef.

    falcao transferi belki de yatmadı ama insanlar her saniye geriliyor. ayrıca taraftar da sonuna kadar haklı. yangın mangın geçin. bu takım geçen sezon gomis'i satıp sezona forvetsiz girdi. yarım sezon forvetsiz oynadı ve tarihinin en kolay şampiyonlar ligi grubundan çıkamadı. devre arası alan, pato vs. dediler, 2 gün kala 10 milyon euro'luk diagne geldi.

    tamamen algı üzerinden konuşuyorum, falcao yarın bize transfer olsa bile insanların aklında hep şu günlerde hissettikleri kalacak. he falcao gelir, golleri atar, her şeyi unutturur orası ayrı mesele ama ffp kıskacında olduğumuzdan ötürü hiçbir şey kesin değil ve sen imzalar atılmamışken bu fotoyu sızdırıyorsun. mesela falcao'nun imzayı atacağı günün sabahında* o fotoyu paylaşsaydı sıkıntı olmayacaktı ama öncesinde paylaşınca farklı geri dönüşler oluyor ve insanlara bu duyguları yaşatmaya kimsenin hakkı yok.