• 2419
    seri gibi yüksek piyasası olan kaliteli bir oyuncuyu transfer etmelerini beklemediğim için kendilerine giydirmiştim seri gelince de transfer sezonunu başarılı kapatırlarsa gerekirse özür de dileyeceğimi belirtmiştim ama artık benim gibi büyük bir şahsiyetin özrüne mazhar olma imkanından yararlanamadılar. kaçtı o tren efendiler...*

    işin şakası bir yana falcao gelecekse de gelişi pek çok kimsenin içine sinmeyecek. son günlerde sosyal medyada gözlemlediğim kadarıyla galatasaraylılar'ın psikolojisini pek sağlıklı bulmuyorum. bunun baş sorumlusu da yönetimin özellikle de abdurrahim albayrak'ın amatörlüğü... sen gidip falcao gibi adının ilk harfi bile heyecan verici olan bir transfer öznesiyle sarmaş dolaş fotoğraf çekiniyorsan bununla yetinmeyip milyonlarca kişiye servis ediyorsan bu işi bir-iki gün içinde bitireceksin arkadaş! ama iş öyle mi? hala 30 gün önceki noktadan ne bir adım ilerdeyiz ne de bir adım gerideyiz... her gün geliyor bu canına yandığımın adamı. yatıyoruz falcao konuşuluyor, kalkıyoruz falcao konuşuluyor. hayır yani tek derdimiz falcao mu arkadaşlar? futbol takımımızın orta saha, bek, yedek stoper gibi elzem ihtiyaçları yok mu? ne zaman patlayacağı belli olmayan saatli bombamız, müstakbel gol kralımız mbaye diagne'nin satılmasını kimse olmazsa olmaz görmüyor mu?

    bu saatten sonra ağzıyla kuş tutsa bile bir transfer döneminde daha çuvallayan, işi beceremeyen, amatörce hatalar yapan bu yönetime söylenmemek, kızmamak elimde değil.