• 3218
  kendine hiç sıcak bakmadım. hala da sıcak değilim. hayat görüşü, siyasi görüşü, profesyonellik anlayışı her şey baştan aşağa zıt benim kafamdakilerle.

  ama bunlar, istifa etsin falan dediğim anlamına gelmiyor. kendisinin galatasaray sevgisi hakkında bir şüphem yok. lakin başka konularda şüphem var.

  2018-19 sezonunu şampiyon bitirdikten sonra kendisi, oğulları ve yakın çevresi twitter ve instagramdan "çok eleştirildik, en çok eleştirildiğimiz sezon oldu, her şeye rağmen yine de şampiyon olduk, 6'da 6 oldu, en zor şampiyonluğumuzdu, allaha şükürler olsun" tadında yazılar yazdılar.

  şimdi arkadaşlar, kötü iş yaparsanız eleştirilirsiniz. 6 ay forvet almazsanız eleştirilirsiniz. diagne'ye 15 milyon gömerseniz eleştirilirsiniz. bu eleştirilerden ders alacağınıza, bu eleştirilere ders niyetine çalışacağınıza "o kadar eleştirdiniz ama alnımızın akıyla çıktık yine bu işte" derseniz sıkıntı var. bu tam bir türk insanı kafası.

  eleştiren galatasaray'ın iyiliği için eleştiriyor. öven de galatasaray için yapılan emeklerin karşılığı olarak övüyor. yani çıkıp "haklı olarak eleştirildik, yine de şampiyon olmayı başardık, bu sezondan dersler çıkarıp önümüzdeki sezonlarda çok daha hazır olacağız, şampiyonluğu daha rahat kazanmak için uğraşacağız, aynı hataları yapmayacağız" desen zaten bayern münih falan oluyorsun.

  onun yerine "eleştiriniz ama noldu lan? noldu?" diyerek ne kendiniz gelişirsiniz, ne de bu kulüp daha ileriye gider.