• 7115
    daha önce de yazdığım gibi kendisinin gönderilmesi takım için iyi bir durum değil. bu yaşta böyle bir oyuncu almamız zor. kendisinden gelen bonservisi sırf ismi var diye yaşlı başlı adamlara gömmektense olabildiğince kendisi ile devam etme taraftarıyım. kendisi galatasaray futbol takımının en önemli dişlisi.

    şunu da söylemeden edemeyeceğim bu adam kadar galatasarayı sahiplenecek bir 10 numara daha bulmamız çok zor. elin takımı ne vasıfsız, çirkef oyuncularına laf söyletmiyor hayvan gibi sahipleniyor, biz kendi 10 numaramıza söylemediğimizi bırakmıyoruz. gelin şu adamı sahiplenin bu adam son 2 yılda 2 şampiyonluk gördü sarı-kırmızı formamızla. taraftar sevgisi ve duygusallık işin içine girince daha da kendini adıyacağını daha da iyi oynayacağını düşünüyorum.

    önünde diagne veya cidden var olan bir forvetle performansının zaten daha da yukarı çıktığı aşikar. eğer orta sahanın arkasını toplama görevi azalırsa ofansif katkısı daha da artacaktır diye düşünüyorum. jean michael seri ile yakalayacağı uyum ise galatasarayımızı daha da ileri taşıyacaktır. şu an ki üçgeni (feg-mariano-belhanda), dörtgene seri ile çıkarırsak muazzam bir pas oyunu takımına evrilebiliriz. babel'in de aklını da katarsak değişik ve çok hızlı paslaşmalara tanık olabiliriz. bunlara tanık olurken en önemli unsur ise takımın en önemli dişlisi belhandayı kaybetmemek!