• 21
  başlığın altındaki bir çok giri kuralsız olduğu için silinmesi gerekiyor mod tarafından, neyse onu geçiyorum.

  epey sezon kombinem oldu ve hayatımda sayısını bilmediğim kadar çok galatasaray maçına gittim.

  bu sezon da batı üst’ten (ilk defa) aldım kombinemi, çok güzelmiş. bir şl maçına gidemedim hastaydım, ve burdan bir arkadaşa gişe fiyatından sattım biletimi. 4-5 lig maçına da işim çıktığı için gidemedim ve ücretsiz olarak buradan ve twitterdan öğrenci arkadaşlara devrettim.

  sezonun en kritik maçı geldi çattı ve ben malesef şehir dışında olacağım. ve ciddi anlamda nakit ihtiyacım var. o sebeple biletimi gişe fiyatının bir miktar üstünde satmaya çalışıyorum. (bunu sözlükte yapmak yasak olduğu için hiç yazmadım ama artık kendimi açıklamak zorunda hissettiğim için yazıyorum. modlar isterse banlasın.) satamazsam da kulübe devredicem.

  ben karda kışta yağmurda bütün maçlara gidicem, bi tane maçta biletimi sattığım için yemediğim küfür kalmayacak, takımı satmış olacam bilmem ne öyle mi. konuştuğunuz kelimelere dikkat edeceksiniz.

  bi de 3 maç 4 maç gitmeyen kombine sahiplerine kulüp bi daha kombine satmasın falan diyen genius’lar görüyorum. oğlum siz idiot falan mısınız ? herkesi kendiniz gibi bomboş falan mı sanıyorsunuz. insanların işi var, insanlar hasta, çoluğu çocuğu var, herkesin bir hayatı var. yasaklarsın kişiye devri, sadece kulübe devredebilir gişe fiyatının %70’i kadar fiyata bitti gitti. kulüp bile sınırı 7 yapmıştı sezon başı, sonradan kaldırıldı biliyorsunuz.

  demem o ki, her bilet satmaya çalışan karaborsacı değildir. millete ana bacı küfrederken biraz sakin olmak lazım ok?