• 179
    şimdi bu yazarla bu zamana kadar bir kere konuşmuşluğumuz yada sözlükte entry vasıtasıyla bir ters düşmüşlüğümüz yok. hepimiz burda ortak paydamız galatasaray için bulunuyoruz. genelde sözlükte benim düşündüklerimin aksini yazanlara değil bariz bir şekilde yapılmaması gereken imla hatası yapanlara, özellikle anlatım bozukluklarına, klişelere, ama en çok da kibir, bilmişlik ve ayar veriyorum hevesiyle yazanlara ofsayt veriyorum. ve büyük ihtimalle kendisi en çok ofsayt verdiğim yazarlardan biridir. yukarıda girilen entry'de* işin özeti olarak şunu görebiliyoruz; vangobbel bir yazarla tartıştığı için saatlerce bilgisayar başında o yazarın entrylerini ofsaytlamış. buna tenezzül etmesini geçtim, bunu hazımsızlık olarak görmeyişini de geçtim. nasıl bir ego varmış ki bununla tatmin olabilmiş. sonra gidip "karmam karmam diye ağlıyorlar" diyor. e sen karmayı önemsemiyorsan bir yazarın bütün entrilerini arayıp bulup ofsaytlayayım diye neden uğraşıyorsun diye sormazlar mı adama?

    en çok güldüğüm kısmı da şu; #266473. şimdi burda okuduğunu yanlış anlayıp sıva badana işine girmesini geçiyorum. en sonunda "evet karmasını dağıttım ben bunun, zaten söyledim" demek nasıl bir savunmadır nasıl bir kendi bokunda kavrulmadır anlamadım. "seri ofsayt yedim bilinçli yapıldığını düşünüyorum" diye yönetime gidilmesini boş bulan bir insanın uzunca bir mesai yaparak birinin karmasıyla uğraşması da nasıl bir ironidir böyle bilemedim. ilkinde ben bir emek bir kovalamaca göremiyorum, söylersin yönetime gereken yapılır. ama ikincisinde sanal ortamda karşılaştığın yani aslında hiç tanımadığın birine karşı harcanmış anlamsız bir zaman görüyorum.

    herneyse, yazının başında boşuna demedim bu yazarla biz daha önce herhangi bir diyaloğa girmedik. ben bundan sonra da kendi adıma gireceğimi düşünmüyorum. ama kendisi bana bir düşmanlık beslerse bu zamana kadar bir kere bile bakmamış olduğunu tahmin ettiğim yazılarımı, sırf bunları okuduktan sonra açıp okumaya başlarsa şaşırmam. çünkü bu mentalite insanı böyle tanımaya çalışır, sen böyle konuşuyosun da kimsin ki sen bi bakalımcılıktır aslında bu. şimdi tek ricam gelip bana da bir şekilde sallamayı kafandan geçiriyorsan lütfen biraz seviye... pembe panjurlu evde karmayla çocuk yapma esprilerini okudum da gözlerim yaşardı çünkü. he düşünmüyorsan bu yazıdan bir şeyler çıkardığın için şimdiden tebriğimi sunarım.
App Store'dan indirin Google Play'den alın