• 1925
    önümüzdeki en az 5 yıl için ne olacağı belirlenmesi gereken sayıdır. ligin bitmesine 3,5 ay kalmış hala belli değil. ancak kulüp olarak her şeye hazırlıklı olmalıyız. olası sınırlamaya karşı bazı hamleleri şimdiden hazır tutmalıyız.

    alt yapı oyuncularının gelişimi takdir edilse de ne yazık ki 11'e şak diye koyabileceğimiz bir oyuncumuz yok. çok zorlasak yunus var ama bence henüz bu seviyede değil. emre akbaba dışında maalesef elde 11'e koyacak oyuncumuz da bulunmuyor. nasıl yapacağız bilemem ama, m.zeki, okay, hakan gibi oyunculardan en 2'sini falan almamız lazım diye düşünüyorum. ianis hagi de eğer türk statüsünde oynayabiliyorsa mutlak suretle kadroya dahil edilmeli.

    yoksa sınır olması durumunda orta vadede avrupada başarılı olacağımızı sanmıyorum. yukarıda adını saydığımız oyuncuların takıma dahli bu geçiş döneminde kadro kalitemizin en azından aşağı düşmesini engeller. zaten 1-2 sezon içinde alt yapı oyuncuları daha aktif olacaklardır. onların şimdilik biraz daha zamana ihtiyacı var. ama bizim kaybedecek bir zamanımız yok. bu yüzden sadece alt yapıya güvenerek yola çıkarsak aksarız. yerli oyuncu transferi şart oldu.