• 1052
    galatasaray şampiyon olamıyorsa ligi şampiyon bitirmesini istediğim takımdır. şimdiii öncelikle sövmeyin, verdiğim oylar sırasıyla ekmeleddin-mhp-mhp-hayır-iyi(ince)

    şimdi soracaksınız, "böyle biriysen galatasaray şampiyon olamazsa neden başakşehir'in şampiyonluğunu istersin?" diye. fener ve beşiktaş'a büyük resim uğruna kurban edilmedik mi? bizim ilk devre 9 puanımız çalınırken "ağla xd" modunda takılanlar fenerliler ve beşiktaşlılar değil miydi? hodri meydan ulan! biz kıçımızı yırtarken hakem baskısına karşı bildiriler yayınlayan imza atan ben miyim? bu herifler de kendileri için atmadılar herhalde o imzayı? tabii ki kendileri için atmadılar onlar da köpek gibi başakşehir'i destekliyorlar. yani kendilerinin cidden şampiyon olacaklarına inanacak derecede de gerizekalı değillerdir... galatasaray ve başakşehir'in kapıştığı 2x2=4 bu sezon...
    başakşehir bu sezon şampiyon olur olursa yoksa tarihten silinecek, adil şartlarda da biz zaten şampiyon olacağız. fener, beşiktaş ya da trabzon şampiyon olacağına bu taraftarsız ve camiasız takım şampiyon olsun. bunlar sadece sivilcedir; fb, bjk ve ts ise tümördür.