• 582
  son günlerde mustafa cengiz'in manchester city ile temas kurduğu ve birlikte bir proje yapılacağı haberleri geçip duruyor.

  hatta başkan manchester'da iken ozan kabak'ın m.united'a transferi ile ilgili de görüşmüş diyorlar. ozan kabak'a ilgilerini kuvvetli duyumları olan bir arkadaşımız da söylemişti.

  neyse konumuz united değil, city.

  sanırım city'de düşünülmeyen oyuncuların bizde oynaması, alt yapılarda ortak çalışmalar gibi bir proje varmış.

  katarlı bir firmanın bize forma sponsoru olacağı haberlerinden sonra biraz bununla da kesişiyor gibi.

  eğer bu ortaklık ciddiye binerse terim ile guardiola buluşacaklar deniliyor ki zaten normaldir.

  her iki tarafın da işine geleceğini düşünüyorum, sonuçta m.city de her aldığı oyuncuyu oynatamıyor, galatasaray gibi ligi'nde şampiyonluk yarışı veren ve avrupa'da mücadele eden bir ekibi rezerve takım gibi kullanmak mantıklı. biz de kaliteli oyuncuları düşük maliyetle takımımızda oynatabilme avantajına sahip olacağız.

  bu ortaklığın ilk meyvesi de sanki eliaquim mangala olacak.

  mangala city'de oynayamıyor, devre arası bize gelebilir, sürekli adı geçiyor.

  denayer ve fernando transferleri ile kurulan iyi ilişkiler belki de bu işin kapısını açtı. mustafa cengiz'in de premier lig'de ilişkileri olduğunu duymuştuk.

  bakalım haberler doğru mu, neler olacak? açıkçası merakla bekliyorum.

  ekleme: rezerve lafına takılanlar olmuş sanırım. bu konuda hepiniz kadar hassas olduğumu az çok entrylerimden anlayabilirsiniz, siz ortak deyin, işbirliği deyin. ben buna hiç takılmam. dünyanın ekonomik ve takım olarak en güçlü 4-5 takımından birinden bahsediyoruz. yoksa kulübümüzü satın almayacaklar.

  ben bu sayede yerel ligde şampiyonluklar alayım, ş.l.'de son 16'ları, çeyrek finalleri göreyim, fazlasını zorlayayım istiyorum.